Partnerzy serwisu:

Dwa pociągi PKP Intercity na jednym torze pod Koszalinem

Michał Szymajda 19.08.2021 34,2k

Dwa pociągi PKP Intercity na jednym torze pod Koszalinem
Fot. ms (zdjęcie ilustracyjne)
Dwa pociągi spółki PKP Intercity znalazły się na jednym torze i zmierzały w swoim kierunku pomiędzy Koszalinem a Białogardem. Zatrzymały się niecałe 400 metrów od siebie.
Informację o niebezpiecznym zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. PKP Polskie Linie Kolejowe właśnie ją potwierdziły. – Dziś po godz. 11 na linii jednotorowej Koszalin - Białogard koło przystanku Niekłonice w odległości ok 400 m od siebie zatrzymały się dwa pociągi dalekobieżne: jadący z Koszalina do Szczecina pociąg relacji Olsztyn Główny – Szczecin Główny i pociąg od strony Białogardu ze Szczecina do Olsztyna. Pociągi zatrzymali maszyniści – poinformował nas Mirosław Siemieniec, rzecznik prasowy PKP PLK.

Rzecznik podkreśla, że nikomu nic się nie stało. Po zjeździe pociągów do stacji Koszalin linia kolejowa została udrożniona, ale incydent spowodował spore opóźnienia. Linia 202 jest niemal na całej długości jednotorowa.

– Po niezbędnych ustaleniach, pociągi kontynuowały jazdę ze stacji Koszalin. Komisja szczegółowo ustala okoliczności zaistniałej sytuacji – dodał rzecznik PKP PLK.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony