Partnerzy serwisu:

Kto zaplanuje Kolej Zagłębia Miedziowego? 7 ofert

Jakub Rösler 04.02.2022 2,8k

Kto zaplanuje Kolej Zagłębia Miedziowego? 7 ofert
fot. Jakub Rösler
Aż 7 ofert wpłynęło w postępowaniu na stworzenie dokumentacji przedprojektowej dla budowy Kolei Aglomeracyjnej Zagłębia Miedziowego. DSDiK, które prowadzi postępowanie, chce przeznaczyć na to zadanie niecałe 3,244 miliona złotych. 3 oferty mieszczą się w budżecie zamawiającego.
Pod koniec grudnia informowaliśmy o rozpisaniu przetargu na dokumentację przedprojektową budowy Kolei Aglomeracyjnej Zagłębia Miedziowego. W obszernym tekście pisaliśmy o różnych koncepcjach i wariantach, które muszą zostać przeanalizowane przy tworzeniu dokumentacji. Czas składania ofert właśnie minął. Okazało się, iż zadania chce się podjąć aż 7 podmiotów.

Multiconsult Polska wyceniło zadanie na niespełna 5,449 miliona złotych, Konsorcjum Koltech około 2,198 miliona złotych, Databout prawie 3,518 miliona złotych, Envi Konsulting 2,091 mln złotych, Infra prawie 2,147 miliona, TPF około 5,838 miliona zotych oraz Pro-Rail z ceną 5,781 miliona złotych.

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei, a więc zamawiający, przeznaczył na realizację zadania 3.243.534,60 złotych. Jasno więc widać, że trzy z siedmiu ofert mieszczą się w budżecie zadania, a czwarta oferta, firmy Databout, przekracza środki o zaledwie 270 tysięcy złotych. W związku z powyższym wydaje się, że uda się wybrać zwycięską ofertę i pozytywnie rozstrzygnąć postępowanie.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Inwestycje liniowe
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony