Partnerzy serwisu:

Warszawa. Utrudnienia na sieci kolejowej

Jakub Madrjas 21.02.2018 3,7k

Warszawa. Utrudnienia na sieci kolejowej
Fot. Dariusz Żaruk, SM42.pl
Koleje Mazowieckie informują o utrudnieniach na czterech liniach dojazdowych do Warszawy. Najgorzej wygląda sytuacja na linii w kierunku Sochaczewa i Poznania, gdzie zerwana została sieć trakcyjna. 
Utrudnienia w ruchu pociągów na linii Warszawa – Kutno (na odcinku Błonie – Teresin – Niepokalanów) zaczęły się wczoraj wieczorem. Przewoźnik musiał odwołać już pięć pociągów. Po północy wprowadzono honorowanie wszystkich ważnych biletów na przejazd Kolei Mazowieckich – KM w pojazdach ZTM Warszawa: autobusie linii 713 na odcinku: Ożarów Mazowiecki (przystanek 3 Maja) – Warszawa (przystanek Cmentarz Wolski) oraz tramwaju linii 10 od przystanku Cmentarz Wolski do przystanku Dworzec Centralny.

Wprowadzono też honorowanie wszystkich ważnych biletów na przejazd KM w pociągach spółki PKP IC oraz wszystkich ważnych biletów spółki PKP IC w pociągach KM na odcinku Łowicz Główny – Warszawa Wschodnia – Łowicz Główny. Honorowanie obowiązuje do odwołania. PKP PLK poinformowała, że naprawa zerwanej sieci trakcyjnej potrwa do wieczora.

Utrudnienia w ruchu są też na linii Warszawa – Dęblin (odcinek Warszawa Zachodnia – Otwock). Wprowadzono honorowanie biletów Kolei Mazowieckich KM w pociągach SKM Warszawa. Pociągi mogą być opóźnione także na linii Warszawa – Łuków (odcinek Mińsk Mazowiecki – Warszawa Zachodnia – Mińsk Mazowiecki). O godz. 09:18 wznowiono kursowanie pociągów na linii Warszawa – Działdowo, gdzie była przerwa w kursowaniu pociągów z powodu awarii urządzeń sterowania ruchem kolejowym na stacji Modlin.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony