Partnerzy serwisu:

Duże utrudnienia na linii Warszawa – Łódź

Jakub Madrjas 06.08.2018 49

Duże utrudnienia na linii Warszawa – Łódź
fot. PKP PLK
Zerwana sieć trakcyjna spowodowała duże utrudnienia w ruchu pociągów na odcinku Warszawa Zachodnia – Grodzisk Mazowiecki. Część pociągów została odwołana, średnie opóźnienie to 50 minut.
W związku z utrudnieniami w ruchu pociągów na odcinku Warszawa Wschodnia – Skierniewice zostało wprowadzone nadzwyczajne honorowanie biletów spółki KM w pociągach PKP IC oraz biletów spółki PKP IC w pociągach Spółki KM. Na odcinku Warszawa Śródmieście WKD – Grodzisk Mazowiecki Radońska zostało wprowadzone nadzwyczajne honorowanie biletów spółki KM w pociągach spółki WKD. Honorowanie biletów obowiązuje do odwołania – poinformowały ok. 13:30 Koleje Mazowieckie. 

Jak informuje PKP Intercity, z powodu uszkodzenia sieci trakcyjnej na szlaku Warszawa Zachodnia – Warszawa Włochy pociąg nr 1906/7 Tuwim zostanie odwołany na odcinku Warszawa Zachodnia – Łódź Fabryczna. Z przyczyn technicznych pociąg nr 9104/5 Prząśniczka relacji Łódź Fabryczna – Warszawa Wschodnia zostanie dziś odwołany na całej trasie przebiegu. Podróżnym udającym się tym pociągiem uzgodniono honorowanie biletów w  pociągu 10711 PR do Skierniewic i dalej pociągiem 91982 KM do Warszawy Wschodniej.

– Na stacji Warszawa Włochy, gdzie została uszkodzona sieć trakcyjna, pracują dwa pociągi sieciowe – informuje „RK” Karol Jakubowski z biura prasowego PKP PLK. Jazda prowadzona jest po jednym torze. Jak donoszą nasi Czytelnicy, na stacji Warszawa Centralna znów brakuje informacji o opóźnieniach. PKP PLK obiecała sprawdzić funkcjonowanie informacji pasażerskiej w tym miejscu.

Utrudnienia mogą potrwać do późnego wieczora. Przypomnijmy, że równoległa do linii nr 1 linia 447 jest całkowicie zamknięta od września ubiegłego roku.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony