Partnerzy serwisu:

Druga kadencja Renaty Szczygieł w KŚ. To pierwszy taki przypadek w spółce

inf. prasowa 09.06.2017 1,7k

Druga kadencja Renaty Szczygieł w KŚ. To pierwszy taki przypadek w spółce
Fot. KŚ
Wiceprezes Renata Szczygieł została powołana do zarządu Kolei Śląskich na drugą kadencję. To pierwszy raz w historii spółki, kiedy to członek zarządu pełnił swoją funkcję przez całą kadencję oraz został powołany na kolejną – podkreśla spółka w komunikacie.
W związku z tym spółka podsumowała 4 lata współpracy Kolei Śląskich z wiceprezes Renatą Szczygieł. Jak podkreślono w komunikacie, wiceprezes posiada wieloletnie, praktyczne doświadczenie z zakresu rachunkowości, podatków, sprawozdawczości, finansów, zarządzania, prawa pracy, łączenia spółek, konsolidacji sprawozdań – realizując swoją karierę przez wiele lat jako dyrektor ds. controllingu, członek zarządu, główna księgowa, pełnomocnik zarządu.

Renata Szczygieł zajmuje stanowisko wiceprezesa zarządu ds. finansowych od maja 2013 roku. Ukończyła kierunki w zakresie finansów, bankowości i inwestycji na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta. Wykorzystując te uprawnienia przygotowywała wiele raportów i analiz finansowych oraz przeprowadzała badania sprawozdań finansowych spółek różnych branż – podają KŚ.

Jak czytamy, w wyniku podejmowanych w ramach swoich kompetencji działań zapewniła spółce wymierne korzyści ekonomiczne i organizacyjne, wśród których szczególnie warte wyróżnienia są zdaniem spółki: od 3 lat dodatni wynik finansowy i poprawiająca się wciąż płynność finansowa, terminowa spłata wszystkich zaciągniętych w latach poprzednich kredytów, restrukturyzacja zadłużenia i renegocjacja niekorzystnych umów, pozyskanie finansowania na wykup pojazdów oraz na zakup nowych pojazdów, co warte podkreślenia – bez kosztownego wsparcia zewnętrznych firm konsultingowych.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony