Partnerzy serwisu:

Dramatyczny wypadek na przejeździe w Lubuskiem [film]

Jakub Rösler 30.09.2021 7,5k

W ostatni wtorek doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego, a także spalinowego Impulsa należącego do województwa lubuskiego. Do wypadku doszło na przejeździe kolejowym w Motylewie, niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego. Jak podają służby cytowane przez portal Gorzowianin.com, to cud, że nikt z pasażerów samochodu osobowego nie zginął.
Niestety mamy kolejną informację o wypadku na przejeździe kolejowym. Jak donosi portal Gorzowianin.com tym razem do zdarzenia doszło w województwie lubuskim, a dokładniej na przejeździe w miejscowości Motylewo, na szlaku z Gorzowa Wielkopolskiego do Krzyża. Pod popołudniowy kurs Polregio z Krzyża do Kostrzyna nad Odrą, realizowany najnowszym lubuskim szynobusem, spalinowym Impulsem, wjechał samochód osobowy marki Chrysler. W aucie podróżowały 3 osoby, a dokładniej matka z dwójką dzieci. W wyniku wypadku samochód wylądował kilka metrów dalej i stanął w płomieniach.

Portal informuje, że matka wyciągnęła z płonącego auta dwójkę dzieci. Wszyscy zostali zabrani do gorzowskiego szpitala. Jedno z dzieci odniosło poważne obrażenia i zostało przetransportowane do szpitala śmigłowcem LPR.

– Jedno z dzieci jest w stanie poważnym i stabilnym, życiu drugiego dziecka i jego mamy wydaje się, że nic niż zagraża. To była naprawdę ciężka noc w szpitalu. Dziękuję całej szpitalnej ekipie – informuje Robert Surowiec, wiceprezes Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie, cytowany przez portal Gorzowianin.com

– 27-letnia kobieta przebywa na oddziale ortopedii. Natomiast dwaj chłopcy leżą na oddziale chirurgii dziecięcej. 7-letni chłopiec, który doznał poważnych obrażeń, jeszcze dzisiaj przejdzie operację. Niestety nie możemy udzielać szczegółowych informacji na temat ich stanu zdrowia – dodaje Agnieszka Wiśniewska, rzeczniczka prasowa Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Gorzowie, w komentarzu dla Gorzowianina.

Maszynista, który prowadził Impulsa poinformował, że samochód zatrzymał się przed przejazdem, po czym wjechał pod nadjeżdżający skład. Spośród pasażerów podróżujących szynobusem nikt nie odniósł obrażeń.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Newag
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony