Partnerzy serwisu:

Dowiedz się więcej o pracy w PKP Intercity na Absolvent Talent Days

inf. pras. 13.03.2019 1,1k

Dowiedz się więcej o pracy w PKP Intercity na Absolvent Talent Days
Fot. PKP Intercity
Zastanawiasz się, którym torem poprowadzić swoją karierę zawodową? Osoby szukające pracy lub praktyk koniecznie powinny odwiedzić targi Absolvent Talent Days. Już 14 marca, na Stadionie Narodowym w Warszawie, w tym wydarzeniu wezmą udział m.in. przedstawiciele PKP Intercity, którzy opowiedzą o możliwościach rozwoju zawodowego w szeregach największego polskiego przewoźnika kolejowego.
To już 11. odsłona największych targów pracy i praktyk w Polsce. Wśród kilkuset wystawców, którzy pojawią się na Stadionie Narodowym, nie zabraknie także PKP Intercity – tym razem w roli partnera wydarzenia. Na stoisku przewoźnika będzie można porozmawiać z przedstawicielami spółki, dowiedzieć się więcej o aktualnych ofertach pracy oraz różnych, ciekawych ścieżkach kolejowej kariery, a nawet wziąć udział w prowadzonej na miejscu wstępnej rekrutacji.

– Udział w wydarzeniach takich jak Absolvent Talent Days to okazja do spotkania się z młodymi ludźmi, poznania ich oczekiwań, a także zachęcenia do rozpoczęcia kariery w naszej firmie. Na stoisku opowiadamy o możliwych ścieżkach rozwoju w PKP Intercity i korzyściach wynikających z zatrudnienia. Podkreślamy, że poza zawodami związanymi w obsługą klientów czy pracą na zapleczu taborowym, potrzebujemy m.in.: informatyków, ekonomistów, handlowców, prawników czy specjalistów z wielu innych dziedzin – mówi Ewa Boguszewska, Pełnomocnik Zarządu ds. Korporacyjnych i Pracowniczych w PKP Intercity.

Praktyczna wiedza

Podczas najbliższej edycji Absolvent Talent Days w Warszawie PKP Intercity oferuje uczestnikom targów udział w specjalnie przygotowanym warsztacie wprowadzającym w tajniki jednej z najbardziej skutecznych i coraz bardziej popularniej metody rekrutacji tzw. Assessment Centre (AC) ”. Osoby, które wezmą udział w spotkaniu będą mogły dowiedzieć się, jak korzystnie zaprezentować się podczas sesji AC. Szkolenie rozpocznie się o godz. 13:10 – aby wziąć w nim udział, należy pobrać bezpłatny bilet na stronie organizatora.

Stawiają na studentów

PKP Intercity nie po raz pierwszy udowadnia, że budowanie relacji ze środowiskiem studenckim ma dla spółki wymiar strategiczny. Przewoźnik brał udział m.in. w tegorocznych Inżynierskich Targach Pracy na Politechnice Gdańskiej, na początku tego tygodnia pojawił się również na Politechnice Warszawskiej, a przed nim jeszcze targi na uczelniach technicznych w Katowicach i Poznaniu. Jednocześnie PKP Intercity współpracuje z Niezależnym Zrzeszeniem Studentów.

– Jesteśmy partnerem programu rozwojowego NZS, co łączy się między innymi z udziałem w organizowanych przez Zrzeszenie wydarzeniach. W styczniu tego roku nasi przedstawiciele przeprowadzili szkolenie na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie na temat zarządzania projektami, prowadzenia negocjacji czy umiejętnego budowania zespołu. Teraz równie cenną wiedzę – tym razem w zakresie planowania kariery – będziemy chcieli przekazać młodym ludziom na Absolvent Talent Days – mówi Ewa Boguszewska z PKP Intercity.

Szczegółowy program targów wydarzenia jest dostępny na stronie organizatora. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Aktualne oferty pracy PKP Intercity dostępne na stronie www.intercity/praca

PKP Intercity na Absolvent Talent Days
Kiedy: 14 marca 2019 r., godz. 10:00–17:00
Gdzie: Stadion Narodowy w Warszawie
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony