Partnerzy serwisu:

Dopuszczanie do eksploatacji pojazdów kolejowych

TOR Akademia 06.04.2020 1

Dopuszczanie do eksploatacji pojazdów kolejowych
fot. MS, Rynek Kolejowy
Jak przygotować się do nowych regulacji i nie dać zaskoczyć się Agencji Kolejowej Unii Europejskiej? TOR Akademia i Adwokat Tomasz Piotr Chudzinski zapraszają na szkolenie online, które odbędzie się 15 kwietnia.
Przedmiotem szkolenia będzie zagadnienie dopuszczania do eksploatacji pojazdów kolejowych na podstawie krajowych i unijnych regulacji prawnych. Wydarzenie stanowi kontynuację jednego z najpopularniejszych w ostatnich latach szkoleń organizowanych przez TOR Akademia, pn. "Regulacje prawne dotyczące dopuszczania do eksploatacji pojazdów kolejowych na obszarze RP".

W pierwszej części szkolenia Mecenas Chudzinski przybliży zagadnienia związane z procedurami wydawania zezwoleń na dopuszczenie do eksploatacji oraz świadectw dopuszczenia do eksploatacji typu pojazdu kolejowego. Druga, obszerniejsza część zostanie poświęcona unijnym regulacjom.

Szkolenie online odbędzie się 15 kwietnia 2020 r. o godz. 10:00 i zakończy się ok. godz. 16:00. Wydarzenie jest przeznaczone do oglądania na żywo, tylko w ustalonym terminie. Osoby, które zarejestrują swój udział w szkoleniu, otrzymają w osobnym mailu na kilka dni przed wydarzeniem link uprawniający do udziału. W trakcie trwania szkolenia będzie możliwość zadawania pytań prowadzącemu.

Program i szczegóły rejestracji na stronie TOR Konferencje

PARTNERZY DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony