Partnerzy serwisu:

Do Tczewa dodatkowe pociągi, do Chojnic – KKA

Jakub Madrjas 27.10.2016 447

Do Tczewa dodatkowe pociągi, do Chojnic – KKA
Fot. Sebastian Ziółkowski/Przewozy Regionalne
Od 2 listopada w dni robocze pasażerowie Przewozów Regionalnych zyskają dodatkowe połączenia między Trójmiastem a Tczewem. Niestety, na trasie do Kościerzyny pociągi zastąpią autobusy.
Oddział Pomorski spółki Przewozy Regionalne poinformował, że po uzgodnieniu z organizatorem przewozów od 2 listopada w dni robocze, dla wzbogacenia siatki połączeń, uruchomi wnioskowane przez podróżnych dodatkowe pociągi relacji Tczew – Trójmiasto. Ich rozkład jazdy będzie następujący: Gdynia Chylonia (odjazd 14:51) – Tczew (przyjazd 15:53), Tczew (odjazd 16:57) – Gdańsk Główny (przyjazd 17:21), Gdańsk Główny (odjazd 17:32) – Tczew (przyjazd 17:57) oraz Tczew (odjazd 18:14) – Gdynia Chylonia (przyjazd 19:09).

Niestety, PR informują też, że w związku z awaryjnym zamknięciem, związanym z prowadzeniem dodatkowych prac torowych przez zarządcę infrastruktury, PKP Polskie Linie Kolejowe na odcinku Chojnice – Brusy od 2 listopada do 10 grudnia zostanie wprowadzona autobusowa komunikacja zastępcza za wszystkie pociągi Przewozów Regionalnych kursujące na odcinku Chojnice – Brusy – Kościerzyna w obu kierunkach.

– Wszystkie autobusy komunikacji zastępczej będą oznaczone tablicami kierunkowymi z logo "Przewozy Regionalne". Za powstałe utrudnienia uprzejmie przepraszamy – czytamy w informacji przewoźnika. Rozkład jazdy autobusów dostępny jest tutaj.

PKP PLK sukcesywnie rewitalizuje linię kolejową nr 211 Kościerzyna – Chojnice. Niektóre odcinki doprowadzono już do dobrego stanu, pozwalając na przejazd z prędkością 120 km/h. Niestety, oferta na linii ograniczona jest obecnie do trzech par pociągów na dobę. 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rozkład jazdy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony