Partnerzy serwisu:

Do Berlina pociągiem za niecałe 25 euro

inf. prasowa PKP Intercity 18.09.2018 79

Do Berlina pociągiem za niecałe 25 euro
Fot. Ansgar Koreng / CC BY 3.0 (DE)
Pociągiem PKP Intercity z Warszawy do stolicy Niemiec będzie można podróżować już za niecałe 25 euro. Ruszyła przedsprzedaż biletów na tańsze połączenia, kursujące od 1 listopada br. Na niższe ceny mogą liczyć nie tylko pasażerowie, którzy podróżują do Berlina z Warszawy, to także oferta dla podróżnych m.in. z Trójmiasta, Bydgoszczy czy Poznania.
Bilety promocyjne na przejazdy do Berlina będzie można teraz otrzymać w jeszcze atrakcyjniejszej cenie. Na połączenia z Warszawy, Trójmiasta czy Bydgoszczy najtańszy bilet dostaniemy już za 24,90 euro, a z Poznania za zaledwie 14,90 euro. Oferta z Warszawy, Trójmiasta i Bydgoszczy podzielona jest na 5 progów promocyjnych przechodzących płynnie od 24,90 do 42,90 euro – gdy wyczerpie się jedna pula biletów, automatycznie rozpoczyna się sprzedaż z kolejnej. Cena podstawowa z Warszawy wynosi 52,60 euro, zatem osoby planujące podróż z wyprzedzeniem mają możliwość uzyskać bilety ponad dwa razy tańsze.

Natomiast na pociągi z Poznania do Berlina obowiązywać będą 3 progi promocyjne: 14,90 euro, 19,90 euro oraz 24,90 euro. Cena podstawowa na połączenia wynosi 39,80 euro. Liczba biletów objętych danym progiem promocyjnym jest ograniczona, dlatego im szybciej dokona się zakupu biletu, tym taniej można pojechać. Powyższe ceny obowiązują w klasie 2., natomiast atrakcyjnymi cenami promocyjnymi będą objęte także przejazdy w klasie 1.

Bilety najwygodniej kupić przez internet na intercity.pl – mamy do wyboru opcje podróży do Berlina lub do Berlina i z powrotem. Sprzedaż biletów odbywa się też w kasach międzynarodowych na terenie całej Polski. Z uwagi na ograniczenie ich liczby w poszczególnych progach promocyjnych zachęcamy do wcześniejszego zakupu.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony