Partnerzy serwisu:

Długi weekend w Kolejach Mazowieckich, nie w PKP IC

Jakub Madrjas 02.06.2020 37

Długi weekend w Kolejach Mazowieckich, nie w PKP IC
Fot. KM
W związku z długim weekendem czerwcowym Koleje Mazowieckie wydłużą czas obowiązywania oferty Bilet wycieczkowy. Swojego biletu weekendowego nie wydłuży PKP Intercity.
Koleje Mazowieckie poinformowały, że w związku z długim weekendem czerwcowym Koleje Mazowieckie wydłużą czas obowiązywania oferty Bilet wycieczkowy. Wydłużenie czasu obowiązywania oferty oznacza, że będzie można z niej skorzystać od 10 czerwca (od godz. 18.00) do 14 czerwca (do godz. 24.00). 

Długi weekend to doskonała okazja do odwiedzenia mazowieckich placówek kultury, które stopniowo otwierają się po okresie zamknięcia podczas pandemii. Z biletem KM, także z Biletem wycieczkowym, w placówkach partnerskich akcji Koleją do Kultury otrzymamy zniżki. Lista partnerów wraz z informacją o wysokości zniżek znajduje się na stronie internetowej: dokultury.mazowieckie.com.pl. A szczegóły dotyczące zasad korzystania z przejazdów na podstawie Biletu wycieczkowego znajdują się tutaj.

Czytelnicy Rynku Kolejowego pytają, czy również PKP Intercity planuje wydłużyć obowiązywanie swojej oferty Bilet Weekendowy na długi weekend związany z Bożym Ciałem. Przewoźnik zwykle tego nie robi i w tym roku też nie będzie korzystnej dla pasażerów oferty. – Bilet Weekendowy będzie obowiązywał dla dwóch okresów przypadających w tygodniu ze świętem Bożego Ciała, tj.: od środy wieczorem 10 czerwca do piątku rano 12 czerwca oraz od piątku wieczorem 12 czerwca do poniedziałku rano 15 czerwca – poinformowała Agnieszka Serbeńska z biura prasowego PKP IC.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rozkład jazdy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony