Partnerzy serwisu:

Deutsche Bahn zrezygnowały z polskojęzycznej wersji strony internetowej

Artur Bogdanowicz 11.02.2019 128

Deutsche Bahn zrezygnowały z polskojęzycznej wersji strony internetowej
Fot. Artur Bogdanowicz
Od kilku tygodni internetowa strona Kolei Niemieckich (Deutsche Bahn) nie jest już dostępna w polskiej wersji językowej.
Choć polska wersja strony nie jest dostępna, w dalszym ciągu korzystać można z wersji angielskiej, czeskiej, duńskiej, hiszpańskiej, francuskiej, włoskiej i holenderskiej. Warto zauważyć, że wprawdzie teraz zdecydowano się wyłączyć jedynie polską wersję, ale niespełna dwa lata temu zamknięto dostęp do strony w języku szwedzkim.

W odpowiedzi na zapytanie "Rynku Kolejowego" rzecznik prasowy DB informuje, że przewoźnik regularnie kontroluje bilans korzyści i strat podejmowanych decyzji w tym zakresie. „Z uwagi na wysokie nakłady czasowe i finansowe obecnie nie oferujemy polskiej wersji językowej strony bahn.com”. 

Prowadzona przez PKP Informatyka wyszukiwarka rozklad.pkp.pl dostępna jest, oprócz polskiego, w języku niemieckim, angielskim i rosyjskim. Nie dotyczy to jednak serwisu korporacyjnego PKP SA i systemu sprzedaży biletów PKP Intercity - te są dostępne tylko w językach polskim i angielskim.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony