Partnerzy serwisu:

Czy pandemia pogłębi problem wykluczenia transportowego?

TOR Konferencje 26.08.2020 1

Czy pandemia pogłębi problem wykluczenia transportowego?
fot. Unsplash
W ostatnich miesiącach media pełne były informacji o problemach finansowych samorządów i przewoźników, o bankrutujących PKS-ach i zawieszanych połączeniach kolejowych. Jak w tej sytuacji może funkcjonować system transportu publicznego, szczególnie w małej gminie?
O tym, czy pandemia pogłębi problem wykluczenia transportowego już 1 października rozmawiać będą eksperci podczas dziewiątej edycji Kongresu Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta. W dyskusji wezmą udział m.in.: Olga Gitkiewicz, Dziennikarka, reportażystka, autorka książki „Nie zdążę”; Piotr Rachwalski, Ekspert ds. transportu publicznego, były prezes Kolei Dolnośląskich; Krzysztof Zienkiewicz, Starostwo Powiatowe w Olsztynie; prof. Lidia Żakowska, Katedra Systemów Transportowych, Wydział Inżynierii Lądowej, Politechnika Krakowska.

Kongres Transportu Publicznego i Inteligentnego Miasta to jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych dedykowanych transportowi publicznemu i tematyce Smart City w Polsce. Od dziewięciu lat Kongres jest przestrzenią merytorycznej dyskusji w gronie czołowych polskich i zagranicznych ekspertów. Tegorocznej edycji, oprócz spotkania w formule tradycyjnej (przy ograniczonej liczbie osób na sali i zachowaniu wszelkich obostrzeń), towarzyszyć będzie także transmisja na żywo za pośrednictwem portalu Transport-Publiczny.pl.

Program i szczegóły rejestracji na stronie kongrestransportupublicznego.pl


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony