Partnerzy serwisu:

Nowi członkowie zarządu PLK później [aktualizacja]

Jakub Madrjas 04.06.2018 6,9k

Nowi członkowie zarządu PLK później [aktualizacja]
Fot. PKP PLK
Rada Nadzorcza PKP Polskie Linie Kolejowe ponownie ogłosiła konkurs na stanowiska dyrektora ds. rozwoju i przygotowania inwestycji wybrane zostaną dwie osoby.
W dniu 10 kwietnia rada nadzorcza PKP PLK ogłosiła postępowanie kwalifikacyjne na prezesa spółki oraz pięciu członków zarządu. Rozmowy kwalifikacyjne będą przeprowadzane do 30 maja 2018 r. Kilka dni temu skład rady nadzorczej został rozszerzony. Decyzję o tym podjęła kancelaria premiera, która nie przekazała ministerstwu infrastruktury kontroli nad spółką.

Jak informuje PKP PLK, na posiedzeniu w dniu 11 maja rada nadzorcza spółki zadecydowała o zakończeniu postępowania kwalifikacyjnego na stanowisko członka zarządu – dyrektora ds. rozwoju i przygotowania inwestycji bez wyłaniania kandydatów.

W tym samym dniu Rada Nadzorcza podjęła decyzję o wszczęciu postępowania kwalifikacyjnego na stanowiska: Członka Zarządu – dyrektora ds. rozwoju oraz Członka Zarządu – dyrektora ds. operacyjnych. Nie ma informacji i zmianach w konkursie na pozostałe stanowiska w zarządzie. 

Aktualizacja 4 czerwca 2018: Konkurs od nowa

Rada Nadzorcza PKP Polskie Linie Kolejowe unieważniła i ogłosiła ponownie  postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska Członka Zarządu – dyrektora ds. rozwoju i Członka Zarządu – dyrektora ds. operacyjnych. Wśród nowych wymagań na to pierwsze stanowisko pojawiła się m. in. dobra znajomość języka angielskiego. Nowy konkurs będzie trwał co najmniej do końca czerwca. 

W międzyczasie poznaliśmy pozostałych członków zarządu spółki. Nie ma wśród nich dotychczasowych członków zarządu Antoniego Jasińskiego i Włodzimierza Żmudy. Stanowisko zachował prezes Ireneusz Merchel.


PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony