Partnerzy serwisu:

CUPT przygotowuje nową perspektywę dla intermodalu. Możesz wziąć w tym udział

Jakub Madrjas 30.03.2020 795

CUPT przygotowuje nową perspektywę dla intermodalu. Możesz wziąć w tym udział
fot. CUPT
Centrum Unijnych Projektów Transportowych przygotowuje założenia dla nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej w zakresie transportu intermodalnego. Jeszcze tylko do jutra można wziąć udział w specjalnej ankiecie na ten temat. CUPT podkreśla, że jej wyniki będą miały kluczowe znaczenie dla dalszych działań.
Ankietę przygotowało Centrum Unijnych Projektów Transportowych na potrzeby przygotowania nowej  perspektywy finansowej 2021-2027 m.in. w zakresie transportu intermodalnego. – Zwracam się z uprzejmą prośbą o poświęcenie swojego czasu na wypełnienie kwestionariusza. Państwa aktywny udział w procesie planowania dalszego rozwoju transportu intermodalnego ma kluczowe znaczenie, gdyż do programowania niezbędna jest nam Państwa wiedza i doświadczenie – podkreśla CUPT.

Jak czytamy, celem głównym badania jest analiza istniejącego stanu i stopnia wykorzystania infrastruktury i taboru w kontekście transportu intermodalnego, zidentyfikowanie aktualnej ich dostępności oraz sparametryzowane braków w tym zakresie. – Na postawie zebranych danych zostaną zaproponowane działania eliminujące zidentyfikowane bariery rozwoju przewozów intermodalnych. Wyniki badania pomogą zidentyfikować słabe i mocne strony w obszarze transportu intermodalowego i opracowanie działań strategicznych – zapewniają urzędnicy. 

Centrum Unijnych Projektów Transportowych zapewnia, że wszelkie informacje, zgodnie z powszechnie obowiązującym standardem, będą miały charakter w pełni anonimowy i będą wykorzystane jedynie do celów opracowania kierunków rozwoju i nieujawniane osobom trzecim, z wyjątkiem prezentacji danych zagregowanych i przetworzonych niezbędnych do przedstawiania wyników.

To już ostatni dzwonek żeby wziąć udział w badaniu, bo trwa ono tylko do jutra (31 marca). Ankieta dostępna jest pod adresem https://ankieta.cupt.gov.pl/
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony