Partnerzy serwisu:

CTL z dwuletnią umową na dostawę energii

inf. pras. 02.11.2018 1,5k

CTL z dwuletnią umową na dostawę energii
fot. Antoni Dymarski, sm42.pl
CTL Logistics poinformowała o zawarciu dwuletniej umowy z PKP Energetyką na dostawę energii trakcyjnej. Wartość transakcji wyniesie ok. 80 mln złotych. Nowa umowa obowiązywać będzie od 1 stycznia 2019 do 31 grudnia 2020 roku.
- Podpisanie umowy w październiku 2018 roku ułatwia nam procesy planowania budżetu a także projektowania działań rozwojowych, w tym decyzji inwestycyjnych w perspektywie najbliższych lat. Dzięki formalnemu przedłużeniu współpracy urealniliśmy koszty co przełoży się na zarządzanie firmą w sposób bardziej efektywny – wskazuje Grzegorz Bogacki prezes CTL Logistics cytowany w komunikacie.

- Z CTL Logistics współpracujemy od wielu lat. Kolejna długoterminowa umowa na zabezpieczenie dostaw energii potwierdza nasze partnerskie relacje i efektywność przyjętego modelu dla obu stron - powiedział Leszek Hołda, członek zarządu PKP Energetyka.

Warto przypomnieć, że w ciągu ostatniego roku ceny energii elektrycznej na rynku wzrosły nawet o 70 procent, co odbija się na cenach dla przewoźników. Więcej na ten temat piszemy tutaj.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
PKP Energetyka
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony