Partnerzy serwisu:

CTL Logistics uruchomiła nową spółkę w Czechach

lk, Rynek Kolejowy 26.04.2016 403

CTL Logistics uruchomiła nową spółkę w Czechach
fot. MOs810 CC BY-SA 4.0
Nowa spółka Grupy CTL Logistics - CTL Logistics S.R.O. – rozpoczęła działalność na czeskim rynku. Nowa firma w Ostrawie oferować ma kompleksową obsługę logistyczną o międzynarodowym zasięgu. 
Spółka specjalizuje się w międzynarodowej działalności spedycyjnej, w ramach której oferuje organizację i koordynację transportu kolejowego na terenie całej Europy, m.in. obsługę w portach Morza Bałtyckiego, Adriatyckiego i Czarnego.

CTL Logistics S.R.O. świadczy kompleksowe usługi w zakresie spedycji, m.in.: przeładunek w portach, monitoring przesyłek i odprawę celną wszystkich grup towarowych w tym: towarów masowych, płynnych włączając towary niebezpieczne, przesyłek specjalnych i kontenerów.

– Rozszerzamy zakres naszej działalności o rynek, który otwiera nam drogę ekspansji na południe Europy. Tym samym możemy zaoferować pełen wachlarz naszych usług klientom z rynku czeskiego i słowackiego, a także tym, którzy transportują towary na południe z Polski i Niemiec. Naszym standardem jest zapewnienie obsługi kompleksowej, w tym nadzoru nad realizowanymi już kontraktami w systemie "door 2 door" – podsumowuje Jarek Król, prezes zarządu CTL Logistics.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony