Partnerzy serwisu:

Corail dostarczy urządzenia do obsługi toalet w pojazdach szynowych do Arabii Saudyjskiej

inf. prasowa 06.07.2017 1,1k

Corail dostarczy urządzenia do obsługi toalet w pojazdach szynowych do Arabii Saudyjskiej
Fot. Corail
Dzięki zebranemu doświadczeniu w dostawie produktów poza Unię Europejską, m.in. do Turcji, firma Corail dostarczy wyposażenie do zaplecza technicznego w Arabii Saudyjskiej. Klientem jest SAR, jeden z dwóch narodowych operatorów kolejowych, zarządzający 2750 km tras.
Przedmiotem zamówienia są nowoczesne pojazdy asenizacyjne. Zasilane akumulatorowo zestawy składają się z instalacji do odfekalniania, zabudowanej na samojezdnym wózku platformowym. Dzięki dużym zbiornikom o pojemności 2000 litrów możliwe jest sprawne wypompowanie i przetransportowanie nieczystości z wagonów. Ze względu na charakter pracy urządzenia są wyposażone w pompę samozasysającą, co czyni je niewrażliwymi na pracę na sucho. Opcjonalnie zestawy mogą być także wyposażone w zbiornik wody do płukania.

Corail jest także wykonawcą instalacji stacjonarnych, wyposażonych w maszty umożliwiające wypompowanie ścieków oraz uzupełnianie zbiorników z wodą. Podłączenie bezpośrednio do kanalizacji oszczędza czas potrzebny do opróżniania zbiorników. Stosowanie specjalistycznych systemów do obsługi toalet zwiększa szybkość i higienę pracy, co potwierdzają zadowoleni klienci w Polsce, m.in. Koleje Mazowieckie, PKP Intercity, Pesa i Newag.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony