Partnerzy serwisu:

Copma Polska producent sprzętu kolejowego

art. sponsorowany 16.12.2020 1

arrow
arrow
Copma Polska producent sprzętu kolejowego
Fot. Compa Polska
Copma Polska producent sprzętu kolejowego
Copma Polska producent sprzętu kolejowego
Copma Polska to polski producent sprzętu kolejowego, posiadający szeroki wybór asortymentu, w skład którego wchodzą również Pojazdy dwu drogowe.
Pojazdy te to stosunkowo nowy produkt na polskim rynku kolejowym, cieszący się coraz większym zainteresowaniem i uznaniem ze strony wykonawców, przede wszystkim widzących w tego typu konstrukcjach, wszechstronność oraz różnorodność zastosowania sprzętu. Pojazd dwu drogowy spółki Copma wpisuje się idealnie w ten nowy trend zauważalny na rynku, zdobywający coraz większą rzesze zadowolonych klientów. Firmy wykonawcze dostrzegają w tych produktach zalety w postaci mobilności tego urządzenia, niskich kosztów utrzymania, co przekłada się na poprawę rentowność, a co najważniejsze ich nieograniczona paletę zastosowań przy pracach kolejowych oraz poprzez duże możliwości konfiguracyjne osprzętu zastosowanego na zabudowie pojazdu, dostosowanego do potrzeb użytkownika. Należy dodać, że jako jedyny polski producent tego rodzaju sprzętu uzyskał Zezwolenie na poruszanie się po torach czynnych, wydany przez Urzędu Transportu Kolejowego.

Prezentowany pojazd zalicza się do grupy pojazdów drogowo-szynowy będącym jednym z wielu oferowanych w portfolio firmy Copma, zbudowany w najnowocześniejszych standardach wykonania, czerpiący w pełni z najnowszych zdobyczy technologii, cechujący się niezawodnością, a nade wszystkim jakością. Wartością dodaną niewątpliwie jest to, że Pojazd został zbudowany z myślą zarówno o rynku kolejowym, jak i tramwajowym z możliwością poruszania się po różnych rozstawach szerokości torów 1100 mm, 1435 mm oraz 1520 mm. Przeznaczenie tego pojazdu to wsparcie techniczno-warsztatowe z aluminiową zabudową kontenerową dla brygad serwisowo-naprawczo-spawalniczych wspomagający w codziennych terenowych trudnych torowych zadaniach pracowników, na miejscu pracy. Pojazd jest w pełni wyposażony w cały osprzęt, niezbędny do wykonywania takiego zakresu prac, według indywidulanego życzenia klienta.

Pojazd posiada następujące dane techniczne:
- hydrostatyczny układ jazdy kolejowej
- kabina brygadowa
- aluminiowa zabudowa kontenerowa z wyposażeniem oraz schowkami narzędziowymi
- agregat prądotwórczy
- miejsce na butle z gazem
- boczne rolety
- schodki wejściowe tylne
- żuraw hydrauliczny Copma wspomagający pracę spawaczy
- pełna dokumentacja powykonawcza i użytkowania pojazdu szynowo drogowego
- 24 miesięczna gwarancja producenta na całościowy pojazd specjalny

Zapraszamy i zachęcamy wszystkich zainteresowanych chcących uzyskać więcej informacji o pojeździe szynowo - drogowym, który służy z powodzeniem użytkownikowi na polskim rynku do kontaktu z Nami !
www.copma.pl
biuro@copma.pl

Dział wsparcia klienta.

Kom. 509 739 589
Tel. stacjonarny 14 611 23 23

PARTNERZY DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony