Partnerzy serwisu:

Co pokaże Newag na Trako 2019?

Michał Szymajda 21.08.2019 15,3k

Co pokaże Newag na Trako 2019?
Fot. ms, Rynek-Kolejowy.pl (zdjęcie ilustracyjne)
Silną reprezentację pojazdów podczas wystawy na torach ekspozycyjnych Międzynarodowych Targów Kolejowych Trako, będzie miał Newag. Zapytaliśmy producenta co pokaże w Gdańsku.
– Na tegorocznych targach Trako 2019 Newag zaprezentuje swoje trzy najnowsze produkty. Pierwszy z nich to sześciosiowa lokomotywa elektryczna Dragon 2, która powoli staje się hitem sprzedażowym – mówi Łukasz Mikołajczyk, rzecznik prasowy Newagu. – Jej głównym przeznaczeniem jest prowadzenie ciężkich składów towarowych przy zachowaniu bardzo wysokiego współczynnika niezawodności na poziomie 99%.

Na Trako w tym roku odbędzie się też premierowy pokaz lokomotywy Griffin, którą, w liczbie 20 sztuk (z możliwością rozszerzenia kontraktu o kolejnych 10 lokomotyw), kupiło PKP Intercity.

Owianą mgiełką tajemnicy będzie prezentacja pojazdu o oznaczeniu 36WEhd. Newag pilnie strzeże informacji o tym, jaką charakterystyką będzie się wykazywał ten pojazd, choć oznaczenie wskazuje na rozwojową wersję Impulsa.

– Będzie to absolutna nowość na polskim rynku przewozów pasażerskich – mówi Łukasz Mikołajczyk i zastrzega, że nie może powiedzieć nic więcej.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Newag
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony