Partnerzy serwisu:

Ciekawy kontrakt AŽD Praha w Izraelu

Michał Szymajda 11.05.2019 10

Ciekawy kontrakt AŽD Praha w Izraelu
Fot. Oyoyoy, CC BY-SA 3.0
Czeska firma zajmująca się budową i utrzymaniem systemów sterowania ruchem kolejowym - AŽD Praha - podpisała umowę ramową na dostawę sprzętu do monitorowania i diagnostyki rozjazdów dla Kolei Izraelskich.
System diagnostyczny ma zapewnić monitoring stanu rozjazdów w warstwie mechanicznej i elektrycznej bez ingerencji w istniejące już systemy sygnalizacji i sterowania. Operatorowi zajmujący się danym odcinkiem linii kolejowej ma dzięki niemy otrzymać wcześniejsze ostrzeżenie o wymaganych konserwacyjnych. Zostanie też poinformowany o wszelkich awariach.

– To prestiżowy projekt AŽD Praha. Wierzymy, że przekonamy klienta nie tylko dzięki jakości naszej technologii, ale także dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu – powiedział cytowany przez Railway Gazette prezes AŽD Praha, Zdeněk Chrdle. Umowa obowiązywać będzie przez trzy lata z możliwością przedłużenia o kolejne trzy.

Izrael obecnie intensywnie rozwija swoją sieć kolejową, elektryfikując ją i kupując dla niej nowy tabor, głównie u Bombardiera. Także polskie firmy mają w tym udział. Np. gliwicki Graw współpracuje przy budowie pojazdu diagnostycznego dla tamtejszego zarządcy infrastruktury.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony