Partnerzy serwisu:

Ciekawa oferta w Koszalinie: Wąskotorówka + kajak

Michał Szymajda 09.06.2018 1,4k

Ciekawa oferta w Koszalinie: Wąskotorówka + kajak
Fot. TMKW
Bardzo ciekawą ofertę przedstawiło w tym roku Towarzystwo Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej. Ofertę przejazdu koleją wąskotorową połączono z możliwością wypożyczenia kajaku.
Towarzystwo Koszalińskiej Kolei Wąskotorowej przygotowało w tym roku kajaki dla pasażerów korzystających z kursów ciuchcią.

– To część naszej strategii, w ramach której poszerzamy ofertę dla pasażerów wąskotorówki. Już nie tylko same przejazdy koleją, ale i dodatkowe atrakcje czekają na chętnych – mówi Paweł Gajdzica, prezes TKKW.
Kajaki znajdują się na plaży w Rosnowie. Już w najbliższy weekend 9-10 czerwca będzie możliwość wypożyczenia kajaka albo wzięcia udziału w zorganizowanej wycieczce pt. "Wyprawa do zatopionego mostu" z przewodnikiem.

– W Jeziorze Rosnowskim znajduje się zatopiony most kolejowy. Został on zatopiony około 100 lat temu, podczas budowy zbiornika wodnego. Teraz będzie unikalna okazja aby zobaczyć legendarny obiekt znad lustra wody – dodaje Gajdzica.

Obecnie koszalińska wąskotorówka działa na odcinku Koszalin Wąskotorowy – Rosnowo Ośrodek. Czas przejazdu to około 65 minut. Więcej informacji na temat kolei można znaleźć tutaj.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rozkład jazdy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony