Partnerzy serwisu:

CBA rozpoczyna kontrolę w gdyńskim oddziale Przewozów Regionalnych

Witold Urbanowicz 21.09.2018 5,5k

CBA rozpoczyna kontrolę w gdyńskim oddziale Przewozów Regionalnych
fot. MS
Centralne Biuro Antykorupcyjne poinformowało o trwającej kontroli w Oddziale Pomorskim Przewozów Regionalnych. Dotyczy ona procedur związanych z zawieraniem umów na wybrane usługi i dostawy, zlecanych przez spółkę. Przewoźnik na razie nie komentuje sprawy.
Wydział zamiejscowy w Bydgoszczy delegatury CBA w Gdańsku rozpoczął kontrolę w mieszczącym się w Gdyni Oddziale Pomorskim Przewozów Regionalnych pod koniec czerwca tego roku. Jej przedmiotem są określone przepisami prawa procedury podejmowania i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem w zakresie umów na wybrane usługi i dostawy.

Jak informuje CBA, celem kontroli jest sprawdzenie zgodności z prawem wybranych procedur. Analizie poddana jest dokumentacja regulująca przebieg i zasady procesu zakupowego w spółce oraz dokumentacja z postępowań udzielanych w latach 2015–2017 na dostawy części zamiennych oraz na usługi naprawy taboru kolejowego.

Przewidywany termin zakończenia kontroli to 26 grudnia 2018 r. Spółka na razie nie odnosi się do tematu. – Nie komentujemy sprawy – mówi Dominik Lebda, rzecznik prasowy Przewozów Regionalnych.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
POLREGIO
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony