Partnerzy serwisu:

CAF dostarczy tramwaje dla Budapesztu. Oferta Pesy odrzucona

International Railway Journal 27.08.2013 314

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2013-08-27 08:50:23 Autor: WOW
---.50.139.214
99,3% ze srodków unijnych!!!

Czemu i nas nie ma takich inwestycji?
2013-08-27 08:55:37 Autor: Eurotram
---.internetdsl.tpnet.pl
Bardzo ciekawią mnie powody odrzucenia poszczególnych ofert. Ale ponieważ ten news (jak to najczęściej bywa) jest przedrukiem z innego portalu,to (pewnie jak w orginale) nie ma takich szczegółów...
2013-08-27 09:22:17 Autor: papryka_z_debreeeeceeeen
---.play-internet.pl
Cieszy mnie, ze ten piękny kraj sobie załatwił taka dotacje. Na Węgrzech wykorzystuje się środki unijne w bardzo wysokim stopniu, co widać na przykładzie całego kraju. Wszystko jest wykonywane starannie i z myślą o przyszłości. Inna mentalność - na Węgrzech pracuje się dla narodu w przeciwieństwie do nas, gdzie pracują dla własnej kieszeni! Zabrać Polsce dotacje i przekazać na Węgry aby powstało jeszcze więcej wspaniałych projektów!!!!!
2013-08-27 12:54:23 Autor: glober
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
99,3% jak to mozliwe? Pesa wygrywa w Bulgari i Rumuni i Rosji to sa wieksze rynki. A te Skody we wroclawiu mam nadzieje ze to ostatnie egzemplarze w Polsce.
2013-08-27 13:09:15 Autor: Mikrusek
---.wroclaw.dialog.net.pl
Te Urbosy z Debreczyna wyglądają tak ociężale jak newagowskie SA138 na zwykłej kolei.
2013-08-27 13:50:07 Autor: trhff
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale będą mieć piękne tramwaje, całe szczęście ustrzegli się przed srotem z peszy
2013-08-27 14:01:04 Autor: Korrek
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Inwestycja ma być w 99,3 proc. sfinansowana ze środków unijnych, co oznacza, że dostawy mają zakończyć się w 2015 r.

Coś tu nie tak...
Co ma wielkość dofinansowania z terminem zakończenia dostawy?
Ktoś chyba coś źle przetłumaczył...
2013-08-27 14:11:02 Autor: glober
---.05-37-73746f5.cust.bredbandsbolaget.se
Chodzi o prestiz, dozo turystow zagranicznych w Budaprszcie. Jak by Pesy jezdzily to by mowili ze widac ze Wegry to dziady bo maja tramy z Polski i nie stac ich na wiecej.
2013-08-27 16:22:15 Autor: jatal.
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
1 - Aż nie chce mi się wierzyć że Węgrzy przełamali swoje dotychczasowe doświadczenia z zamówieniami tramwajów i już za pierwszym razem wyłonią ostatecznego dostawcę.

2 - Ciekawe konsorcjum Skody i Alstomu.

3 - Kolejny przykład że Astra na smyczy Siemensa wiele nie zdziała.

4 - Dziwne te odrzucenia ofert "każde z innego powodu".

5 - Kiedyś próbowałem rozszyfrować warunki startu, ale poddałem się - raz że "ten węgierski", dwa "namotali w nich że hej". ;)
Pesa
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony