Partnerzy serwisu:

Były członek zarządu Lotosu w Koleo

inf. prasowa 25.07.2017 1,9k

Były członek zarządu Lotosu w Koleo
Przemyśl Zasanie - Przemyśl Główny, EN63-001 jako pociąg REGIO 30403 z Rzeszowa Głównego po pokonaniu mostu nad rzeką San za chwilę zamelduje się na stacji końcowej. Zdjęcie ilustracyjneFot. Dariusz Żaruk, SM42.pl
Jarosław Kryński – były wiceprezes Grupy Lotos, Nafty Polskiej i członek Zarządu spółek Grupy Royal/Dutch Shell w Polsce został nowym członkiem zarządu Astarium – właściciela platformy sprzedaży biletów Koleo.
– Cieszę się bardzo, że Jarosław Kryński dołączył do zespołu Astarium jako członek zarządu. Jego bogate doświadczenie w procesach rozwoju spółek oraz relacjach z sektorem publicznym i instytucjami rządowymi będzie bardzo silnym wsparciem w dalszym rozwoju platformy Koleo – mówi prezes Astarium Jakub Czajkowski.

Platforma umożliwia zakup wielu biletów kolejowych, wielu przewoźników w jednej transakcji. Koleo jako jedyny system w Polsce pokazuje równocześnie na danej relacji cenę biletów, połączenie najtańsze oraz połączenie najszybsze. Sprzedaje już bilety pasażerskich operatorów kolejowych przewożących ponad połowę pasażerów w kraju wg danych UTK, w tym największego przewoźnika pasażerskiego w Polsce – PolRegio, ale nie PKP Intercity. Spółka chwali się tym, że posiada własną technologię oraz infrastrukturę IT zlokalizowaną w całości w Polsce, które zapewnia obsługę ponad pół miliona użytkowników miesięcznie.

Jarosław Kryński ma 49 lat, jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, Wydziału Mechaniki Precyzyjnej. Ukończył również studia podyplomowe Executive MBA Szkoły Biznesu PW prowadzonej wspólnie przez Politechnikę Warszawską, HEC School of Management, London Business School oraz Norwegian School of Economics and Business Administration. W latach 1993-2005 pracował w spółkach grupy Royal/Dutch Shell jako dyrektor operacyjny, a następnie członek zarządu spółki w Polsce. W latach 2005–2006 był wiceprezesem zarządu spółki Nafta Polska, a następnie w 2006 roku wiceprezesem Zarządu OLPP. W latach 2006–2007 był wiceprezesem zarządu Grupy Lotos, gdzie nadzorował handel, logistykę i transport w ramach grupy kapitałowej, w tym m.in. spółkę Lotos Kolej.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony