Partnerzy serwisu:

Bus wjechał pod pociąg w Tarnowskich Górach

wnp.pl, 24 listopada 2009 24.11.2009 7

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
Komentarze:
2009-11-24 13:36:41 Autor: WŁ
---.adsl.inetia.pl
W tytule: \"Bus wjechał pod pociąg\", a dwie linie niżej: \"pociąg towarowy wjechał w busa\" - mimo,że myśl jest wyrażona podobnie, to jednak w pierwszym momencie pomyślałem, że pociąg towarowy nie zdążył przepuścić busa - co za szkoda i skandal - bus nie został przepuszczony, bo się kierowcy spieszyło. Wiem, że się czepiam; czekam na opinie arona - choć ten się wykręci,że śląskie to nie jego województwo - on działa w lubelskimi oraz warm.-mazurskim.
2009-11-24 13:41:32 Autor: krisso
---.messagelabs.net
Ja mysle, ze to tekst napisany pod arona - bo jak to mozliwe, zeby jego busy wjezdzaly w pociagi.
A ze sie autor walnal w tytule ... no coz, to przeciez strona o pociagach, wiec tez musza bronic swojego! :P
2009-11-24 15:15:46 Autor: marcin
---.227.131.111
no przecież to skandal... jak pociąg mógł nie przepuścić busa, któremu wszędzie i zawsze należy się pierwszeństwo, bez względu na zasady ruchu drogowego... aron jeszcze nic nie napisał? niemożliwe ;-)
2009-11-24 16:20:42 Autor: pitz
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
To oczywiste: żeby uratować kolejną nierentowną linię namówiony przez \"mikoli\" i Niemców (Tarnowskie Góry!) pociąg podstępnie zaczaił się przy przejeździe, a następnie napadł na sunącego zgodnie z przepisami eleganckiego, wygodnego busa z klimatyzacją i dvd! Specjaliści z Parczewskiego Instytutu Transportu Zbarbaryzowanego już jadą (busem) na miejsce katastrofy, żeby udowodnić niezaprzeczalną winę lokomotywy!
2009-11-24 18:22:21 Autor: Gadzik
---.chello.pl
@up: dokładnie :)
Jaka tam jest V szlakowa skoro nikt pod towarowym nie zginął? :D
2009-11-24 22:29:19 Autor: IVECO
---.50.134.162
Przede wszystkim to nie bus tylko samochód ciężarowy,także cała ta dyskusja powyżej jest zupełnie bez sensu.A druga rzecz to,że wy idioci rozwijacie wątek BUSY vs PKP,a nie wiecie o tym,że kierowca tego waszego \"busa\" walczy o życie na intensywnej terapii ... jesteście tacy sami jak te \"hieny\" medialne,żerujecie na cudzym nieszczęściu
2009-11-24 22:56:01 Autor: zenon
---.108.203.164
ciekawe czmu aron nic nie pisze :)
2009-11-25 00:47:02 Autor: OCEVI
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
IVECO to niewątpliwy tytan intelektu. Ze zdań \"Bus wjechał pod pociąg w Tarnowskich Górach. Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Strzybnicy koło Tarnowskich Gór, gdzie pociąg towarowy wjechał w busa przewożącego pracowników.\" wywnioskował, że chodzi o samochód ciężarowy:)
2009-11-25 09:05:17 Autor: AC
---.29.172.9
Pewnie bus był z prawej strony i go maszynista nie przepuścił. Ciekawe czy był to teren zabudowany i czy maszynista jechał 50...;)
2009-11-25 09:06:59 Autor: cdn.
---.adsl.inetia.pl
czemu to zawsze pociągi wjeżdżają w busy?nie jest przypadkiem odwrotnie?
2009-11-25 09:32:39 Autor: Derbix
---.derby.waw.pl
na stronie TVN24 wyraźnie było widać, że to był samochód ciężarowy....
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony