Partnerzy serwisu:

Bombardier uruchomił nową fabrykę w RPA

Łukasz Kuś 27.08.2016 272

Bombardier uruchomił nową fabrykę w RPA
fot. Bombardier
Bombardier uruchomił nową fabrykę oraz siedzibę oddziału w Republice Południowej Afryki. Nowy zakład koncernu znajduje się niedaleko Johannesburga.
Otwarcie fabryki Bombardiera w miejscowości Isando 22 km na wschód od największego miasta RPA miało miejsce 25 sierpnia. Uczestniczył w nim prezes południowoafrykańskich kolei państwowych Transnet Siyabonga Gama. 

Fabryka ma powierzchnię 6000 mkw i będzie produkować wyposażenie trakcyjne do lokomotyw TRAXX zamawianych przez Transnet. Na terenie zakładu powstał także ośrodek testowania przekształtników trakcyjnych W październiku do nowej lokalizacji przeniesiona zostanie siedziba południowoafrykańskiego oddziału Bombardiera. Obecnie w fabryce zatrudnionych jest 100 osób ale liczba ta wzrośnie do ok. 200 w 2017 r.

Transnet podpisały z Bombardierem umowę na dostawę 240 lokomotyw w 2014 r. Umowa przewidziała transfer technologii i uruchomienie produkcji na terenie RPA. Większość z lokomotyw Traxx będzie produkowała w fabrykach Transnet Engineering w Pretorii i Durbanie.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony