Partnerzy serwisu:

Bombardier sprzedaje 20 Traxxów 3 do Railpoolu

Michał Szymajda 21.12.2018 3,8k

Bombardier sprzedaje 20 Traxxów 3 do Railpoolu
Traxx 3 w Railpool’uFot. Bombardier Transportation
Bombardier Transportation otrzymał zamówienia od poolu taborowego Railpool, na 20 elektrycznych lokomotyw Traxx nowej generacji. W ramach opcji Railpool będzie mógł dokupić kolejnych 20 elektrowozów.
Lokomotywy warte są 74 miliony euro. Pierwsze sztuki mają być dostarczone już w drugiej połowie 2019 roku. – Zamówienie zwiększa flotę lokomotyw Traxx do 217. Posiadamy te elektrowozy od 2009 roku i od tego czasu mamy bardzo dobre doświadczenia jeśli chodzi o ich wydajności i niezawodność. Bazując na tym doświadczeniu, wprowadzamy nowe Traxxy na tory. Pojazdy będą pracować na najważniejszych europejskich korytarzach towarowych, łącząc kilka głównych europejskich portów – powiedział Torsten Lehnert, prezes zarządu Railpool.

– Cieszymy się, że możemy kontynuować bardzo udaną współpracę z Railpool, jednym z naszych największych klientów. Firma Railpool znacząco przyczyniła się do rozwoju naszej platformy TRAXX w ciągu ostatniej dekady. To strategiczne partnerstwo pomaga Railpool wejść na nowe rynki i polepszać swoją ofertę – dodał Mike Niebling, dyrektor sprzedaży lokomotyw Bombardiera.

Traxxy 3 to jedne z najnowocześniejszych czteroosiowych obecnie produkowanych elektrowozów. Występują w różnych wersjach, od jedno- do wielosystemowych. We wszystkich istnieje opcja Last Mile, czyli montażu wspomagającego silnika wysokoprężnego. Dotąd sprzedano 2300 Traxxy w różnych wersjach.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony