Partnerzy serwisu:

Kolejowe bilety weekendowe będą ważne od 12 aż do 16 sierpnia

RK 05.08.2016 2,2k

Kolejowe bilety weekendowe będą ważne od 12 aż do 16 sierpnia
Fot. Romuald Stolnicki
Już w najbliższy długi weekend pasażerowie polskich kolei będą mogli korzystać z biletów weekendowych, które będą ważne również w poniedziałek 15 sierpnia. 
Ofertę weekendową przygotowały Przewozy Regionalne i inni przewoźnicy regionalni. Dostępne są dwa rodzaje biletów weekendowych oferowane przez PR: mini bilet turystyczny i bilet turystyczny. Kupując mini bilet turystyczny za 39 zł, pasażerowie będą mogli korzystać bez ograniczeń ze wszystkich połączeń oferowanych przez Przewozy Regionalne.

Za 45 złoty osobówkami po całym kraju

Osoby, które zdecydują się kupić bilet turystyczny za 45 zł, będą mogły podróżować także pociągami osobowymi sześciu innych przewoźników: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Ważna informacja: bilety te nie są honorowane przez PKP SKM Trójmiasto i Koleje Mazowieckie, które mają swoją weekendową ofertę!

Bilety turystyczne będą obowiązywać od godziny 18:00 w piątek 12 sierpnia do godziny 6:00 we wtorek 16 sierpnia. Bilety turystyczne i mini bilety turystyczne można kupić w kasach biletowych PR, w okienkach kasowych innych przewoźników oraz u obsługi pociągu.

Dłużej i dalej także w PKP Intercity

Również PKP Intercity oferuje bilety weekendowe, które będą ważne przez 3 dni. Bilet weekendowy tego przewoźnika obowiązuje od godziny 19:00 dnia roboczego poprzedzającego dzień wolny od pracy do godziny 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po dniach wolnych. Jeśli np. piątek lub poniedziałek jest dniem wolnym od pracy, bilet obowiązuje o jeden dzień dłużej – poinformowało biuro prasowe PKP Intercity.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony