Partnerzy serwisu:

Bilety PR z aplikacji RegioBilety nieważne. Polregio zerwało współpracę z IT Trans

Jakub Madrjas 17.04.2020 5,8k

Bilety PR z aplikacji RegioBilety nieważne. Polregio zerwało współpracę z IT Trans
Wczoraj (16 kwietnia) Polregio zerwało współpracę z firmą IT Trans, która jest właścicielem strony biletyregionalne.pl i aplikacji RegioBilety. Od dziś bilety zakupione w ten sposób nie są ważne w pociągach przewoźnika.
Informację o zakończeniu współpracy potwierdza Dominik Lebda, rzecznik Przewozów Regionalnych. - Firma IT Trans, która jest właścicielem stron: www.kup.biletyregionalne.pl, www.biletyregionalne.pl i aplikacji RegioBilety, nie wywiązywała się z obowiązków wynikających z zawartej umowy, przez co z dniem 16 kwietnia zakończyliśmy współpracę. Od 17 kwietnia wszystkie bilety zakupione za pośrednictwem wskazanych stron nie będą ważne - poinformował rzecznik.

Przedstawiciel przewoźnika dodał, że zachęca do zakupu biletów przez pozostałe kanały: na stronie polregio.pl i w aplikacji , jak i u autoryzowanych partnerów: e-podróżnik, Koleo i SkyCash, a także w kasach biletowych, biletomatach i na pokładzie pociągu. - W okresie epidemii rekomendujemy zakupy on-line - podkreślił.

Zakończona nagle współpraca IT-Trans i Polregio trwała ponad 10 lat. - Nie będziemy komentować działań naszego klienta. Teraz, pozostało nam przeprosić za zaistniałą sytuację pasażerów, których w naszej bazie danych mamy ponad półtora miliona - mówi "Rynkowi Kolejowemu" Waldemar Rokicki prezes IT-Trans. Firma utrzymuje serwis strony, by pasażerowie mieli dostęp do historii konta. - Jesteśmy otwarci na współpracę z zainteresowanymi naszym doświadczeniem w zakresie oprogramowania, sprzedaży biletów i bazy pasażerów - podkreśla Rokicki.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
POLREGIO
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony