Partnerzy serwisu:

Bilety Polregio wracają do Koleo

inf. pras. 15.06.2018 2,8k

Bilety Polregio wracają do Koleo
Fot. PR
Dzisiaj (15 czerwca) nastąpiło podpisanie nowej umowy pomiędzy spółkami Przewozy Regionalne i Astarium, właścicielem technologii Koleo. Od lipca pasażerowie będą mogli ponownie kupić bilety na pociągi Polregio poprzez platformę i aplikacje mobilne Koleo.
Przypomnijmy, że 26 stycznia wygasła umowa pomiędzy spółką Astarium i Przewozami Regionalnymi, w związku z czym bilety na połączenia Polregio nie są sprzedawane na platformie Koleo. Przewozy Regionalne poinformowały, że w okresie sierpień – październik 2017 roku właściciel Koleo – Astarium – nieterminowo przekazywał należności spółce Przewozy Regionalne z tytułu sprzedaży biletów. Za to PR naliczyły kary, ale z taką interpretacją nie zgadzało się Astarium - więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Dzisiaj (15 czerwca) podpisano nową umowę pomiędzy PR i Astarium. Dzięki temu od lipca pasażerowie będą mogli ponownie kupić bilety na pociągi Polregio poprzez platformę i aplikacje mobilne Koleo.  – Każda forma współpracy małych firm z dużymi przynosi obopólne korzyści. Podpisana dziś umowa wpisuje się w nasz cel jakim jest wzmacnianie tej symbiozy. Administracja publiczna również zmienia swoje podejście do mniejszych graczy na rynku. Temu służy zaproponowana przez nas koncepcja nowego prawa zamówień publicznych – powiedziała minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz, która uczestniczyła w podpisaniu umowy.

– Naszym priorytetem jest powszechność oferty i osiągamy ten cel dzięki wprowadzaniu szerokiej gamy kanałów sprzedaży biletów na pociągi Polregio. Obecnie są one dostępne nie tylko w tradycyjnym okienku kasowym czy u konduktora, ale również w Internecie m.in. poprzez innowacyjne platformy i aplikacje jak Koleo. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, bowiem opieranie naszej strategii sprzedaży na wysokiej dostępności oferty przynosi zadowolenie pasażerów i pozytywne efekty biznesowe – powiedział Krzysztof Zgorzelski, Prezes Przewozów Regionalnych.

Bilety jednorazowe oraz okresowe (tygodniowe, miesięczne i kwartalne) zakupione poprzez Koleo będzie można okazać na ekranie urządzenia mobilnego lub w formie wydruku.

– Umowa na sprzedaż biletów Przewozów Regionalnych poprzez platformę i aplikacje mobilne Koleo to dowód uznania dla projektu i technologii, którą stworzyliśmy. Jestem przekonany, że wysokie oceny pasażerów oraz niezawodność Koleo pozytywnie wpłyną na postrzeganie marki Polregio. Z Koleo korzysta ponad pół miliona użytkowników miesięcznie i jest najwyżej ocenianą aplikacją kolejową w Polsce, czyli 4,6/5 w Google Play. Platforma Koleo jest oparta o unikalną na rynku technologię dostępną na systemy Android, iOS oraz poprzez koleo.pl – powiedział dr Michał Wolański, [rezes Astarium.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
POLREGIO
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony