Partnerzy serwisu:

Bilety PolRegio (i nie tylko) dostępne w salonikach prasowych Kolportera

Michał Szymajda 19.10.2017 2,9k

Bilety PolRegio (i nie tylko) dostępne w salonikach prasowych Kolportera
Fot. PolRegio
Od 19 października pasażerowie mogą kupić bilety na pociągi PolRegio w blisko 800 salonikach prasowych Kolportera. Terroplan, właściciel portalu e-podroznik.pl wprowadza też możliwość kupna biletu w salonach na pojazdy innych przewoźników, także autobusowych.
19 października Przewozy Regionalne, rozszerzyła współpracę z firmą Teroplan, właścicielem serwisu e-podróżnik.pl oraz z firmą Kolporter, właścicielem sieci saloników prasowych.

– Podejmując współpracę z Kolporterem oferujemy naszym pasażerom możliwość zakupu biletów w blisko ośmiuset salonikach prasowych, dokonując tym samym przełomu w skali kraju w kwestii podejścia do potrzeb klientów. Zwiększenie dostępności oferty PolRegio to kluczowy element w strategii sprzedaży biletów przewoźnika. Saloniki Kolportera zlokalizowane są w centrach miast i miasteczek, co w radykalny sposób ułatwi korzystanie z naszych usług zwłaszcza tam, gdzie kas biletowych nie ma – powiedziała Anna Lenarczyk, członek zarządu, dyrektor handlowy Przewozów Regionalnych. Prezes Przewozów Regionalnych Krzysztof Zgorzelski dodał, że trafią prace nad umożliwieniem zakupu także biletów okresowych przez portal e-podroznik.pl

Bilet w każdym miasteczku

Ogólna liczba saloników i salonów prasowych Kolportera to około 900 punktów zlokalizowanych w całym kraju. Oferuje blisko 700 produktów, rocznie obsługując ok. 70 mln klientów.

– Możliwość zakupu biletów podróżniczych w naszych punktach to duże ułatwienie dla osób starszych, nieposiadających konta online lub nieobeznanych w zakupach przez Internet. Nawiązanie współpracy z PolRegio wiąże się ze znaczącym poszerzeniem oferty biletów na podróże regionalne. Z naszego punktu widzenia to przede wszystkim wyjście naprzeciw naszym klientom, którzy często dopytywali o bilety kolejowe – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.

Bilety dostępne także z domu

Poza tradycyjnymi kanałami sprzedaży biletów jak kasy biletowe, biletomaty i terminale obsługi pociągów, do tej pory przewoźnik wprowadził sprzedaż biletów poprzez stronę internetową polregio.pl i e-podróżnik.pl, platformę i aplikację mobilną Koleo oraz aplikację mobilną SkyCash. Bilety na pociągi PolRegio można kupić także w kasach wszystkich przewoźników kolejowych w Polsce.

Lista punktów sprzedaży Kolportera, które mają w swojej ofercie bilety PolRegio dostępna jest na stronach: www.kolporter.com.pl/mapa_saloniki, www.e-podroznik.pl oraz www.polregio.pl.

Nie tylko PolRegio

– Podchodzimy do tej współpracy z ogromnym entuzjazmem. Połączenie sił trzech wielkich graczy na rynku to dowód na to, że jesteśmy wyznawcami filozofii, która zorientowana jest na dostarczaniu podróżnym najwygodniejsze formy zakupu biletów. Z Kolporterem współpracujemy od ponad roku, od kilku miesięcy bilety PolRegio można kupić za pomocą naszej strony we własnym domu. Teraz wchodzimy na nowy etap współpracy dając system, który łączy sieć saloników Kolportera z szeroką ofertą pociągów PolRegio – powiedział Tomasz Hajnos, wiceprezes Teroplan, właściciela portalu e-podroznik.pl

Okazuje się, że Kolporter będzie oferował nie tylko bilety PolRegio. – W salonach będzie można kupić biletów na wszystkich przewoźników autobusowych i kolejowych, którzy współpracują przy sprzedaży biletów z portalem e-podroznik.pl. – dodał Hajnos.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Restrukturyzacja Przewozów Regionalnych
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony