Partnerzy serwisu:

Bilety okresowe Kolei Dolnośląskich ważne w EIC Łużyce

Michał Szymajda 15.03.2016 369

Bilety okresowe Kolei Dolnośląskich ważne w EIC Łużyce
Koleje Dolnośląskie i PKP Intercity Fot. Paweł Rydzyński
Od 13 marca na odcinku Węgliniec – Bolesławiec wszystkie bilety okresowe ważne w pociągach KD uprawniają dodatkowo do przejazdu pociągiem EIC 1623 „Łużyce” spółki PKP Intercity.
Honorowanie dotyczy biletów miesięcznych i tygodniowych, w tym: wydanych według taryfy podstawowej (TP-KD) i taryfy RAZEM, biletów miesięcznych dla pracowników, którym pracodawca wykupił ulgową usługę transportową, biletów zintegrowanych (KD + MPK Legnica), biletów okresowych, wystawionych na przejazd pociągami PR według ofert, które są honorowane w pociągach KD na ww. odcinku (bilety odcinkowe imienne: tygodniowe, miesięczne, kwartalne; bilety sieciowe: miesięczne i roczne) i biletów na przewóz rzeczy i psa, wydanych do ww. biletów okresowych (honorowanie nie dotyczy biletów na przewóz roweru).

Podróżni posiadający jeden z ww. biletów okresowych mają prawo do zajęcia w pociągu EIC 1623 „Łużyce” miejsca do siedzenia w klasie 2 do czasu zgłoszenia się osoby posiadającej bilet ze wskazaniem tego miejsca (miejscówki do ww. biletów okresowych KD i PR nie są wydawane).

Jednocześnie wybrane bilety „PKP Intercity” uprawniają do przejazdu pociągiem KD 69843 relacji Węgliniec – Zgorzelec. Ich lista znajduje się TUTAJ.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rozkład jazdy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony