Partnerzy serwisu:

Bilety na pociągi Kolei Małopolskich w Koleo

Jakub Madrjas 01.02.2023 555

Bilety na pociągi Kolei Małopolskich w Koleo
fot. Martyn Jandula / Shutterstock
Od 1 lutego 2023 roku rusza sprzedaż biletów na pociągi Kolei Małopolskich za pośrednictwem nowego kanału sprzedaży – Koleo. 
Jak u wszystkich pozostałych przewoźników, bilety będzie można kupić wraz z dostępnymi ulgami. W Koleo będzie można również skorzystać z oferty „Odkrywaj Małopolskę” – w ramach której przewoźnik oferuje możliwość zakupu trzy- lub siedmiodniowego biletu uprawniającego do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KMŁ po całej sieci połączeń obsługiwanych przez spółkę.

Oferta biletowa jest już dostępna na stronie internetowej koleo.pl i w aplikacjach Koleo na Android oraz iOS. – Z poziomu aplikacji możecie zakupić bilet dla siebie, ale dostępna jest też opcja dodania kolejnych uczestników podróży. Zakup biletu Kolei Małopolskich w Koleo możliwy jest do kilku minut przed rozkładową godziną odjazdu pociągu – stwierdził przewoźnik, nie podając jednak dokładnego przedziału czasowego. 

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu wystartowała sprzedaż biletów PKP Intercity w Koleo. Z miejsca stało się to sukcesem sprzedażowym prywatnej aplikacji firmy Astarium.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony