Partnerzy serwisu:

Bilety na pociągi Arrivy kupisz w kiosku Kolportera

ms, Rynek-Kolejowy.pl / Arriva RP 01.08.2016 155

Bilety na pociągi Arrivy kupisz w kiosku Kolportera
Bilety na pociągi Arrivy kupisz w kiosku KolporteraFot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
Arriva RP, jako pierwszy przewoźnik kolejowy w kraju, udostępnia swoje bilety w salonikach i salonach prasowych Kolportera.
Od 1 sierpnia w wszystkich punktach Kolportera zlokalizowanych na terenie województw kujawsko pomorskiego i pomorskiego będzie można zakupić bilety jednorazowe na przejazdy pociągami Arriva. To pierwszy etap współpracy – docelowo bilety Arriva będzie można zakupić we wszystkich punktach Kolportera w Polsce.

Współpraca z Kolporterem to ważny krok w rozwoju sieci sprzedaży Arriva i ułatwienie dla naszych podróżnych. Od początku funkcjonowania jesteśmy otwarci na nowoczesne kanały dystrybucji, tym bardziej cieszymy się, że jako pierwsza firma przewozowa udostępnimy nasze bilety w punktach Kolportera.

Ułatwienie dla wczasowiczów

– Jestem przekonany, że to doskonałe wykorzystanie potencjału dla dwóch rozwijających się ogólnopolskich marek – mówi Damian Grabowski, prezes Arriva RP. – To znaczące poszerzenie oferty, ale także wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów. Zwłaszcza w sezonie wakacyjnym możliwość zakupu biletów kolejowych w naszej sieci powinna stanowić spore ułatwienie dla podróżujących – mówi Dariusz Materek, rzecznik prasowy Kolportera.

– Na pewno będziemy starali się rozwijać tę ofertę, zakładamy, że do końca roku bilety Arrivy, ale i innych przewoźników kolejowych i autobusowych znajdą się w całej naszej sieci. Kolporter jest największym dystrybutorem prasy w naszym kraju. Oferuje obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży. Sieć saloników i salonów prasowych Kolportera liczy obecnie 1050 punktów, zlokalizowanych w całym kraju. Oferuje blisko 700 produktów, rocznie obsługuje ok. 70 mln klientów.

Przypomnijmy: Arriva RP uruchamia w tym sezonie letnim pociąg Słoneczny Patrol, który przekracza granice województwa kujawsko-pomorskiego i wjeżdża do pomorskiego na zasadach komercyjnych, kontynuując jazdę do stacji Hel. Połączenie to cieszy się sporym zainteresowaniem podróżnych.

Współpraca PKP Intercity z pocztą na razie zakończona

W zeszłym roku sprzedaż biletów poza swoimi kasami rozpoczęło PKP Intercity. Bilety można było kupić w 37 placówkach w 3 województwach (podlaskim, śląskim, dolnośląskim). Jak informował w komunikacie przewoźnik, „w wytypowanych placówkach podróżni mogą uzyskać informacje o połączeniach i ofertach promocyjnych PKP Intercity, otrzymać fakturę VAT do zakupionego biletu, bądź złożyć w formie pisemnej reklamację”. Wspólny projekt przewoźnik i pocztowcy zakończyli po 3 miesiącach i, według naszych informacji, nie zakończył się on sukcesem. Z powodzeniem tego typu sprzedaż praktykowana jest natomiast na zachodzie Europy.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Rozkład jazdy
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony