Partnerzy serwisu:

Bilety ŁKA można już kupić w niektórych kasach PKP Intercity

Rynek Kolejowy 20.04.2016 95

Bilety ŁKA można już kupić w niektórych kasach PKP Intercity
fot. Lichen99 CC BY-SA 3.0 pl
Od 20 kwietnia br. pasażerowie podróżujący pociągami PKP IC i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej mogą nabywać bilety w kasach obu przewoźników. To efekt długich negocjacji ws. ułatwienia zakupu biletu.
Bilety na połączenia krajowe PKP IC można kupić w kasach własnych i agencyjnych ŁKA w: Pabianicach, Łodzi Kaliskiej, Łodzi Widzew, w Zduńskiej Woli oraz Sieradzu.

Natomiast bilety na pociągi Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej pasażerowie zakupią w kasach własnych i agencyjnych PKP IC w: Kutnie, Łowiczu Gł., Piotrkowie Trybunalskim, Skierniewicach, Łodzi oraz w Warszawie (Warszawa Centralna, Warszawa Zachodnia, Warszawa Wschodnia, Warszawa Gdańska i na pozostałych dworcach w Warszawie).

Ograniczenia w liczbie dworców, na których w kasach PKP Intercity można kupić bilety ŁKA jest dość zaskakujące, gdyż niektórzy przewoźnicy regionalni umożliwili zakup biletów we wszystkich kasach PKP Intercity. ŁKA tłumaczy, że skupia się na województwie łódzkim i Warszawie stąd ograniczenie, o którym pisaliśmy na Rynku Kolejowym TUTAJ.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony