Partnerzy serwisu:

Bilety kolejowe Leo Express dostępne w aplikacji SkyCash

inf. pras 19.10.2020 974

Bilety kolejowe Leo Express dostępne w aplikacji SkyCash
Fot. Skycash
Bilety na przejazdy kolejowe Leo Express od dziś można kupić w SkyCash. Jest to już 11. przewoźnik kolejowy, ale pierwszy zagraniczny, którego oferta dostępna jest w aplikacji. Wśród udostępnionych tras znajdują się m.in. połączenia z Krakowa i Wrocławia do Pragi.
Jak informuje SkyCash, bilety Leo Express można znaleźć i kupić wyszukując konkretne połączenie z poziomu funkcji „Zaplanuj podróż”, która znajduje się w dolnym pasku na ekranie głównym aplikacji lub klikając w kafel “Koleje”. Po wyszukaniu danej trasy, w szczegółach połączenia zostanie wyświetlona informacja, że jest ono realizowane przez Leo Express. Za bilet przewoźnika zapłacić można w szybki i bezpieczny sposób – korzystając z Portmonetki SkyCash, jak i dodanej w aplikacji ważnej karty płatniczej. Po zakupie, bilet widoczny będzie w zakładce “Moje bilety”.

Aplikację SkyCash pobrać można z zaufanych źródeł: Google Play, AppStore, AppGallery lub na stronie skycash.com. Rejestracja wymaga jedynie podania podstawowych danych użytkownika, takich jak numer telefonu czy adres e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na swoim telefonie należy zasilić Portmonetkę SkyCash lub dodać aktywną kartę płatniczą.

Trasy kolejowe Leo Express dostępne w SkyCash:
• Praga – Kraków ↔ Kraków – Praga
• Praga – Lichkov – Wrocław ↔ Wrocław – Lichkov – Praga
• Praga – Przerów – Ostrawa – Koszyce ↔ Koszyce – Ostrawa – Przerów – Praga
• Praga / Česká Třebová – Uście nad Orlicą – Letohrad – Mlýnický Dvůr / Hanušovice

SkyCash podkreśla, że kupując bilet Leo Express za pomocą platformy można skorzystać z ulg, które ustawowo przysługują pasażerom podróżującym kolejami na terenie Polski. Dodatkowo, do kupionego w aplikacji biletu kolejowego można dokupić bilet na przewóz wózka inwalidzkiego lub dziecięcego.

W pociągach Leo Express pasażerowie mogą skorzystać z szeregu udogodnień. Wśród nich są m.in.:
• darmowe Wi-Fi i gniazdka elektryczne,
• ciepłe i zimne przekąski,
• mały stoliczek przy każdym miejscu siedzący,
• filmy i gry planszowe.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony