Partnerzy serwisu:

Bilety Kolei Śląskich w Koleo

Jakub Madrjas 23.08.2022 1,2k

Bilety Kolei Śląskich w Koleo
rys. Koleo
W Koleo od 22 sierpnia dostępna jest pełna oferta Kolei Śląskich – zarówno bilety jednorazowe, jak i miesięczne, na rower, bagaż czy psa. Bilety można kupić w aplikacji na urządzenia z systemami Android, Huawei, Apple iOS lub za pośrednictwem platformy koleo.pl
W trakcie zakupów w Koleo można korzystać ze wszystkich zniżek i ofert promocyjnych przygotowanych przez Koleje Śląskie. – Zawsze dążymy do wprowadzania rozwiązań ułatwiających korzystanie z naszych usług. Szczególnie zależy nam na rozbudowie kanałów sprzedaży mobilnej. – mówi Patryk Świrski, prezes Kolei Śląskich cytowany w komunikacie. – Zachęcam zatem do korzystania z aplikacji Koleo. Kupując bilet elektroniczny, nie tylko szybko i bezpiecznie wnosimy opłatę za przejazd, ale także w wymierny sposób dbamy o środowisko naturalne – dodaje Świrski.

Jak czytamy, ceny biletów Kolei Śląskich w Koleo są dokładnie takie same jak u przewoźnika, zgodnie z gwarancją najlepszej ceny operatora – bez żadnej dodatkowej prowizji czy dodatkowych opłat transakcyjnych. – Głęboko wierzę w to, że mieszkańcy województwa Śląskiego, tak jak wcześniej mieszkańcy innych części Polski, w których już działa nasza platforma, szybko przyzwyczają się do wygody jaką jest szybkie i bezpieczne kupno biletu w aplikacji KOLEO – powiedział Kuba Czajkowski, prezes Astarium – właściciela platformy .

Kod rabatowy dla czytelników "Rynku Kolejowego"

Dla mieszkańców województwa Śląskiego Koleo wspólnie z Kolejami Śląskimi uruchomiło promocję – do końca sierpnia 2022 każdy nowy użytkownik platformy, który będzie chciał skorzystać z możliwości zakupu biletu KŚ w aplikacji Koleo dostanie 10 zł rabatu po wpisaniu kodu promocyjnego podczas płatności – kody promocyjne będą dystrybuowane przez Koleje Śląskie w swoich mediach społecznościowych oraz przez lokalne media. Specjalny kod rabatowy dla przekazano również dla czytelników "Rynku Kolejowego": RKKS10

Zakup biletu Kolei Śląskich w Koleo możliwy jest do kilku minut przed rozkładową godziną odjazdu pociągu, pasażer może nabyć bilet elektroniczny dla siebie i dla 5 innych osób w jednej transakcji, a płatność za bilety jest możliwa poprzez konto w aplikacji, karty płatnicze Blik, Apple Pay i Google Pay - podkreśla operator.


Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony