Partnerzy serwisu:

Długi weekend z Kolejami Dolnośląskimi i Kolejami Mazowieckimi

inf. pras oprac. JM 10.11.2021 967

Długi weekend z Kolejami Dolnośląskimi i Kolejami Mazowieckimi
Fot. Mariusz Tuszyński, SM42.pl
Koleje Mazowieckie i Koleje Dolnośląskie wydłużyły okres obowiązywania swoich ofert weekendowych o czwartek i piątek (11 i 12 listopada). 
Każdy kto kupi bilet „Weekend z KD”, będzie mógł skorzystać z nieograniczonej liczby przejazdów pociągami Kolei Dolnośląskich. Promocja jest aktywna od godz. 18 w środę 10 listopada do godz. 6 w poniedziałek 15 listopada. Cena jest niezmienna - 49 złotych. – Weekendy, szczególnie te przedłużone o dni świąteczne, sprzyjają podróżom po naszym atrakcyjnym regionie. To trend, który obserwujemy od dawna. Stąd nasza stała oferta promocyjna „Weekend z KD”, tym razem wydłużona o dwa dodatkowe dni. Zapraszamy do skorzystania – to świetna okazja, by pożegnać naszą kolorową dolnośląską jesień – zachęca Bartłomiej Rodak, rzecznik Kolei Dolnośląskich w komunikacie.

Bilety „Weekend z KD” można kupić zarówno w kasach biletowych, jak i za pośrednictwem internetowych systemów sprzedaży: platformy KOLEO, strony e-podróżnik.pl oraz kanałów własnych przewoźnika. Oferta obowiązuje w pociągach Kolei Dolnośląskich, z wyłączeniem „Pociągu do kultury” oraz połączeń specjalnych.

Również spółka Koleje Mazowieckie poinformowała, że jej oferta weekendowa będzie ważna dłużej; bilet wycieczkowy KM obowiązuje w terminie od 10 listopada 2021 r. (środa) od godz. 18:00 do 14 listopada 2021 r. (niedziela) do godz. 24:00.

To inaczej skonstruowana oferta - na podstawie biletu wycieczkowego można korzystać z przejazdów pociągami Kolei Mazowieckich w relacji do 200 km „tam” lub „tam i z powrotem”, ale podróż musi być ukończona w ciągu jednego dnia. Cena wynosi od 3,2 zł za odległość do 5 km do 28 zł za odległość do 200 km. 

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony