Partnerzy serwisu:

Długi weekend w pociągu. Wspólna oferta przewoźników

lk, PR 14.04.2016 305

Długi weekend w pociągu. Wspólna oferta przewoźników
Fot. Jakub Kapka, SM42.pl
45 zł – już za tyle można podróżować po Polsce przez cały długi weekend majowy. Specjalna oferta obejmuje połączenia Przewozów Regionalnych, Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.
Tegoroczny układ dni wolnych w kalendarzu sprzyja podróżowaniu w Majowkę. Dzięki specjalnym biletom turystycznym można skorzystać z pociągów Przewozów Regionalnych i kilku innych przewoźników regionalnych. Bilet turystyczny wyjątkowo będzie ważny przez cały długi weekend - od piątku wieczór aż do środy rano, i to we wszystkich pociągach Regio, na każdej trasie, o dowolnej godzinie.

Na weekend majowy Przewozy Regionalne oferują mini bilet turystyczny za 39 zł, z którym będzie można odbyć dowolną liczbę podróży od piątku (29 kwietnia) od godz. 18:00 do środy (4 maja) do godz. 6:00.

Dla osób podróżujących pociągami PR oraz innych przewoźników oferowany jest bilet turystyczny za 45 zł, który będzie ważny w takim samym terminie jak jego tańszy wariant. Dzięki temu podczas weekendowych wojaży będzie można korzystać nie tylko z połączeń Regio, ale także z pociągów osobowych sześciu innych przewoźników: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

Warto pamiętać, że z biletem turystycznym i mini biletem turystycznym można podróżować także do Czech i do Niemiec – obowiązują one do pierwszych stacji położonych za granicą.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony