Partnerzy serwisu:

Bezpieczeństwo kolejowe wymaga coraz doskonalszych narzędzi

TOR Konferencje 25.01.2018 510

Bezpieczeństwo kolejowe wymaga coraz doskonalszych narzędzi
fot. Rynek-LotniczyRynek Lotniczy
Polskie koleje działają w sposób bezpieczny i na szczęście poważne wypadki na sieci zdarzają się rzadko, niemniej ciągle potrzebne są działania prewencyjne i poszukiwanie coraz doskonalszych narzędzi dla poprawy poziomu bezpieczeństwa.
Oczywiście wiodącą rolę odgrywa tu Urząd Transportu Kolejowego jako inicjator takich działań oraz organ monitorujący i nadzorujący stan bezpieczeństwa. Przedstawiciele UTK podzielą się doświadczeniami i obserwacjami urzędu podczas FBK 2018. 28 lutego 2018 odbędzie się czwarta już edycja Forum Bezpieczeństwa Kolejowego (w Warszawie, w CS Szkolenie i Doradztwo). Oprócz wystąpień przedstawicieli UTK, Przewodniczący PKBWK podsumuje rok 2017 pod względem zdarzeń kolejowych. Bedzie też mowa o roli analizy ryzyka, przekrojowym podejściu do bezpieczeństwa i interoperacyjności, o praktycznych projektach służących poprawie bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo drogowych, w pracy eksploatacyjnej a także o zmianach/odnowieniach certyfikatów i świadectw.

Co roku FBK gromadzi wiele osób, w tym przede wszystkim specjalistów zajmujących się bezpieczeństwem u zarządców, przewoźników, ECMów, producentów i wykonawców inwestycji. Szczegóły dotyczące konferencji FBK można znaleźć tutaj.
PARTNER DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony