Partnerzy serwisu:

Bez promocji na pociągi do Pragi, Budapesztu i Wiednia?

Michał Szymajda 26.05.2017 1,3k

Bez promocji na pociągi do Pragi, Budapesztu i Wiednia?
PKP Intercity wróci do promocji SparDay i SparNightFot. RK
Czytelnicy informują nas o problemach z nabyciem biletów na pociągi międzynarodowe w atrakcyjnej promocji cenowej SparDay i SparNight. Kasjerki na dworcach oferują pasażerom bilety wyłącznie w taryfie podstawowej, co dla wielu kończy się odejściem od okienka bez biletu ze względu na jego cenę.
Bilety w ofercie SparNight i SparDay są tańsze od tych w taryfie podstawowej, dlatego są dobrą alternatywą dla lotów i przejazdów własnym autem. Przykładowo: korzystając z oferty można przejechać w drugiej klasie z Warszawy do Budapesztu za 19 euro, lub w kuszetce od 29 euro. Analogiczne promocje dostępne są również na trasach do Pragi, Ostrawy i Wiednia, nie tylko z Warszawy, ale również z Gdyni (wagon do Wiednia), Katowic i Krakowa (cennik można zobaczyć tutaj).

Tych promocji nie oferuje się pasażerom w ostatnich dniach, o czym informują nas czytelnicy. W PKP Intercity zapytaliśmy, czy podobnie jak np. w 2014 r. przewoźnik zawiesza promocje na okres wakacyjny.

– Nie planujemy wycofania oferty SparDay i SparNight. Obecna umowa z przewoźnikami zagranicznymi obowiązuje do końca maja – powiedziała Anna Zakrzewska z biura prasowego PKP Intercity. – Aktualnie trwają ustalenia z kolejami zagranicznymi w sprawie jej kontynuacji. O wszystkich postanowieniach i warunkach będziemy informować na bieżąco – dodała.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony