Partnerzy serwisu:

Betonowy podkład na torach? To się zdarza. Koleje Wielkopolskie publikują nagrania

Michał Szymajda 25.06.2021 11,9k

Koleje Wielkopolskie opublikowały nagrania z kabiny maszynisty z przejazdów, podczas których na drodze składu stanęły m.in. betonowe podkłady, kubły na śmieci, krzesło. Przewoźnik pokazał również skutki chuligańskich wybryków – zniszczony tabor.
W ostatnich miesiącach Koleje Wielkopolskie mają do czynienia nie tylko z dużą ilością kolizji z pojazdami na przejazdach kolejowo-drogowych. Spółka pokazała film dotyczący chuligańskich wybryków. Na torach, tuż przed przejazdem pociągu lądowały metalowe krzesła, meble, druty, kolejowe wskaźniki, a nawet, o zgrozo, betonowe podkłady, które z powodzeniem mogą stać się przyczyną wykolejenia się pociągów.

Niektóre z filmów nagranych z kabiny pociągów wielkopolskiego operatora mrożą krew w żyłach. Spółka poinformowała, ze tylko w 2021 roku odnotowała 33 akty sabotażu tego typu, wobec swojego taboru, pracowników i rzecz jasna pasażerów.

– Niestety to rzeczywistość, z którą muszą się zmierzyć nasi pracownicy. Tylko od początku roku odnotowaliśmy 33 akty wandalizmu. Na szczęście, coraz częściej sprawcy tych czynów zostają złapani dzięki sprawnej współpracy z Komendą Wojewódzka Policji w Poznaniu – poinformowały Koleje Wielkopolskie.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony