Partnerzy serwisu:

Balczun: Przewozy spadną, ale nie drastycznie

Newseria 08.05.2012 0

Archiwum RK
Zaloguj się
OK
Zapomniałem hasła
 
 
Komentarze:
2012-05-08 10:43:55 Autor: cosmo
---.home.aster.pl
Czekajcie, czekajcie, gdzie Ci wszyscy piewcy doskonałości Cargo, co się ze mną ostatnio na forum wykłócali, że patrzcie ile Cargo wozi... prosimy szanownych przeciwników prywatyzacji o wypowiedź
2012-05-08 12:31:15 Autor: Pracownik Cargo
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
\"Koledzy \" związkowcy znów mieli fajną wycieczkę do stolicy.Jak zawsze dla pracowników nic nie załatwili- nie ma podwyżek,cisza o premiach ale \"oni\"są zadowoleni z wyników rozmów.Skoro nie potraficie załatwić podwyżki dla pracowników to bynajmniej ja dam sobie ją sam - wypisuję się ze związków.Dość kłamstwa,obłudy i obiecanek!!!!!!!!Patrzycie tylko na swoje d..y.
2012-05-08 14:55:43 Autor: cargul
---.internetia.net.pl
Drogi cosmo. przewozy w I kwartale spadły nie z powodu Cargo. Spadek przewozów, i to w znacznie większym stopniu odnotowali również prywatni przewożnicy.
Drogi pracowniku cargo. Wszyscy się ucieszą z tego ze się wypiszesz. Z czego mają być w tej chwili podwyżki skoro siedzimy na czterech literach i nie robimy zbyt wiele. ponadto na 10 czerwca te wredne związki zawodowe załatwiły premię dodatkową zaznaczam. Jeżeli coś zarobimy. Czas już na emeryturę. Czasy gdy dostawałeś tylko za to że jesteś zatrudniony dawno minęły i na szczęście nie wrócą. Nie jestem członkiem związku (wypełniłem deklarację jutro jestem umówiony na rozmowę będę członkiem NSZZ \"Solidarność\" czyli solidaruchem) ale podziwiam liderów związkowych, którzy starają się, wbrew temu co piszesz, coś wyrewać dla pracowników
2012-05-08 16:46:20 Autor: Pracownik Cargo
---.neoplus.adsl.tpnet.pl
Drogi Cargulu. Związkowcy załatwili premię na czerwiec.Napisz jeszcze jeśli wiesz na jakich warunkach i jaką kwotę każdy dostanie.Czytałem notatkę ze spotkania,nie zacytuję ale premia będzie wtedy gdy będą zyski,a póki co, jak się wkoło twierdzi ich nie ma.Gratuluję Ci decyzji o byciu członkiem tego związku,właśnie od nich znikam.
2012-05-08 19:09:18 Autor: R. W. O.
---.222.99.94
Miały przecież rosnąć. A jeśli tylko w I kwart. spadły aż o 13%, to znaczy, że PKP Cargo przyjęła złą strategię. A to dopiero przecież początek załamania. Na koniec roku będzie więcej bo jak wynika z wypowiedzi ten wynik przyjmowany jest biernie, jak wyrok, czy przeznaczenie. Świadczy to o braku pomysłu na zweryfikowanie błędnej strategii. Na koniec roku można się więc spodziewać ok. 17% spadku. Jeśli to nie jest spadek drastyczny, to jaki byłby drastyczny? Tragedia przyjdzie jednak dopiero po prywatyzacji, kiedy prywatny właściciel zażąda rezygnacji z najmniej opłacalnych przewozów. I to może być definitywny koniec wielkich planów rewitalizacyjnych w PLC-e, nie będzie za co a co gorsze nie będzie po co.
2012-05-08 19:18:28 Autor: Handel
---.dynamic.chello.pl
Do pracownik Cargo.
Czy to dziwne, że jak są zyski to jest premia, a jak nie ma zyskó to nie ma premii?? Ciekawe skąd maja się wziąć pieniadze na podwyżki w przypadku straty?? Pewnie dla Ciebie nie ma to znaczenia? Czy Ty uważasz, ze czy sie stoi, czy się leży to premia się należy??
2012-05-09 18:40:22 Autor: ryniu
---.19.57.lan.EkoNet.info
WIECIE CO-CZEGOŚ W TYM WSZYSTKIM NIE ROZUMIEM. 08.05.2012 WAŁBRZYCH GŁĂ“WNY I JAWORZYNA ŚL. 6 SKŁADÓW Z TŁUCZNIEM GOTOWE DO JAZDY /KLIENT PŁACI I CZEKA/ SĄ WYKUPIONE ROZKŁADY JAZDY MASZYNIŚCI KWITUJĄ ,,POGOTOWIE BEZ POJAZDU,,Z POWODU BRAKU LOKOMOTYW -KTÓRE STOJĄ ODSTAWIONE W TZW.,,ZAPAS,,KUĹšWA PRZECIEĹť TO JAKIŚ SABOTAĹť I DZIAŁANIE NA NIEKORZYŚÄ† FIRMY-I DZIWIĄ SIĘ ĹťE CORAZ CZĘŚCIEJ PODJĘŝDĹťAJĄ PRYWATNI PRZEWOĹťNICY
Giełda
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony