Partnerzy serwisu:

621 firm kupiło Karty Intercity przez 4 lata

inf. pras 20.12.2022 3,4k

621 firm kupiło Karty Intercity przez 4 lata
Fot. PKP Intercity
Na zakup Kart Intercity tylko od stycznia 2019 roku zdecydowało się 621 różnych firm lub organizacji - podał przewoźnik. 
Posiadając Kartę Intercity możemy korzystać z krajowych pociągów wszystkich kategorii, czyli EIP, EIC, IC oraz TLK. Karty Intercity umożliwiają też darmowe podróże nie tylko pociągami PKP Intercity – posiadając kartę nie musimy się martwić o bilet wsiadając do pociągów Polregio, Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście, Warszawskiej Kolei Dojazdowej i Kolei Dolnośląskich.

W zależności od potrzeb można wybrać różny okres obowiązywania karty – miesięczny, kwartalny, półroczny lub roczny. Karty są wystawiane jako imienne lub na okaziciela, co pozwala na swobodne korzystanie z nich różnym pracownikom firmy. Wydatek poniesiony na zakup kart można uwzględnić w rozliczeniach podatkowych CIT. Karty Intercity to duże ułatwienie w planowaniu podróży – na przejazd pociągiem można zdecydować się niemal w ostatniej chwili, nie poświęcając czasu na zakup biletów. Służbowa podróż koleją to wygodne rozwiązanie dla pracowników, którzy w tym czasie nie muszą być skupieni na drodze - podkreśla przewoźnik w komunikacie.

Aby każdy zainteresowany zakupem mógł wygodnie policzyć, jak dużo może zyskać na zakupie Karty, PKP Intercity przygotowało kalkulator oszczędności, dostępny pod adresem https://www.intercity.pl/pl/site/dla-biznesu/oferty/kolorowe-karty/. W formularzu należy wpisać kilka podstawowych danych, a system obliczy na ile opłacalna jest Karta Intercity oraz ile pozwoli zaoszczędzić w zależności od wybranej opcji. Kalkulator zaproponuje też najbardziej opłacalną jej wersję.

Przewoźnik cieszy się, że aż 80% konsumentów korzystających z Kart Intercity decyduje się na przedłużenie, tzn. dokonuje zakupu drugiej karty, po upłynięciu terminu obowiązywania pierwszej.  Około 20% użytkowników decyduje się na zakup więcej niż jednej karty, przy czym warto podkreślić, że karty wystawione na okaziciela mogą być używane przez różne osoby.

- Cieszy nas, że coraz więcej firm podejmuje decyzję o zakupie Kart Intercity – jest ona rozsądnym rozwiązaniem zarówno pod kątem biznesowym, jak i środowiskowym. Zamiast utrzymywać kosztowną flotę pojazdów, lepiej jest zakupić potrzebną liczbę kart na okaziciela, z których może korzystać wielu pracowników. Współczynnik klientów, powracających po zakup kolejnej Karty, wskazuje, że jest to rozwiązanie niezwykle korzystne dla biznesu – podkreśla Tomasz Gontarz, członek zarządu PKP Intercity cytowany w komunkacie.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony