Partnerzy serwisu:

Axtone rozwija swoją działalność na rynku włoskim

inf. pras 14.09.2020 6

arrow
arrow
Axtone rozwija swoją działalność na rynku włoskim
Fot. Axtone
Axtone rozwija swoją działalność na rynku włoskim
Axtone rozwija swoją działalność na rynku włoskim
Firma Axtone, projektująca i wykonująca rozwiązania do pojazdów szynowych, gościła ostatnio delegację z Anną Marią Anders – Ambasador RP we Włoszech. Wizyta odbyła się w środę 9 września na terenie największego zakładu produkcyjnego w Kańczudze.
ndash; Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy gościć tak ważne osobistości – powiedział Davide Barbon, prezes Axtone i KONI – spółek ITT cytowany w komunikacie. 

– Decyzja o odwiedzeniu firmy Axtone w Polsce jest uwarunkowana inwestycjami jakie poczyniła grupa ITT Inc. na tym obszarze oraz ukierunkowaniem rozwijanych projektów. Ta wizyta z pewnością utwierdziła nas w dążeniach do umocnienia naszej obecności na rynku kolejowym we Włoszech. Długoletnie i bogate doświadczenie Axtone na całym świecie gwarantuje, że firma będzie spełniać potrzeby włoskich producentów pojazdów szynowych i operatorów – dodał.

W harmonogramie wizyty znalazło się spotkanie z zarządem, lokalnymi władzami oraz zwiedzanie zakładu produkcyjnego, w którym wartość ostatnio podjętych inwestycji sięgnęła 10 milionów euro – poinformowała spółka.
PARTNERZY DZIAŁU
Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony