Partnerzy serwisu:

IC przywraca działanie systemu sprzedaży biletów [aktualizacja]

Jakub Madrjas 03.04.2018 11,6k

IC przywraca działanie systemu sprzedaży biletów [aktualizacja]
Fot. Adrian Piątek, SM42.pl
PKP Intercity przywraca do działania system sprzedaży biletów. Awaria trwała co najmniej osiem godzin.
Aktualizacja [18:50] Działanie strony internetowej PKP Intercity i systemu sprzedaży biletów e-IC jest przywracane. Bilety na połączenia PKP Intercity można już nabyć za pośrednictwem systemu e-IC, a także na pokładach pociągów (z wyłączeniem EIP), w kasach, biletomatach oraz za pośrednictwem aplikacji IC Mobile Navigator. Funkcjonowanie strony i systemu jest przez nas stale monitorowane. Za powstałe utrudnienia przepraszamy - poinformowało "RK" PKP Intercity o godz.18:50.

Od kilku godzin nie działa system sprzedaży biletów PKP Intercity. Pierwotnie o utrudnieniach informowały jednak wyłącznie inne podmioty, w tym PKP Informatyka:  awaria powoduje bowiem, że oferta PKP Intercity nie jest dostępna dla pasażerów również w aplikacji Bilkom tej spółki.

Przewoźnik informacje o awarii nadesłał o 15:40. "Dzisiaj, tj. 3 kwietnia br., po godzinie 10:00 nastąpiła awaria, która spowodowała brak dostępu do strony internetowej PKP Intercity i systemu sprzedaży biletów e-IC. Nad likwidacją awarii technicznej pracuje usługodawca hostingowy, dokładając wszelkich starań, by jak najszybciej rozwiązać problem z dostępem. Bilety na połączenia PKP Intercity można nabyć na pokładach pociągów (z wyłączeniem EIP), w kasach, biletomatach oraz za pośrednictwem aplikacji IC Mobile Navigator. Przepraszamy za utrudnienia. O wyeliminowaniu usterki w działaniu strony internetowej PKP Intercity i systemu sprzedaży biletów e-IC poinformujemy w odrębnym komunikacie" – informuje PKP Intercity.

Jak informują czytelnicy, mimo awarii systemu w pociągu jest pobierana opłata za wydanie biletu (zwolnieni są z niej pasażerowie, którzy przedstawili odpowiedni kwit z kasy).

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony