Partnerzy serwisu:

Awaria sprzedaży biletów IC. Problem z miejscówkami [AKTUALIZACJA]

Witold Urbanowicz 23.09.2017 3,9k

Awaria sprzedaży biletów IC. Problem z miejscówkami [AKTUALIZACJA]
fot. Martyn Janduła
Jak informuje PKP Intercity, od rana występuje awaria systemu sprzedaży. W wyniku usterki bilety są sprzedawane bez wskazania miejsc. Pasażerowie informują także o anulowaniu miejscówek zakupionych przez internet.
PKP Intercity poinformowało, że od godziny 6:40 trwa awaria systemu sprzedaży biletów. Bilety w kasach biletowych wydawane są na bieżące pociągi bez wskazania miejsca siedzącego. – To właściwie ponowna usterka systemu rezerwacji miejsc. Oznacza to brak możliwości wskazania miejsc. Odprawa podróżnych w pociągach odbywa się bez dodatkowych opłat – informuje Agnieszka Serbeńska, rzecznik prasowy PKP Intercity.

Nie jest to jednak koniec niedogodności, z jakim muszą mierzyć się pasażerowie. – Anulowało mi wszystkie miejscówki do biletów, jakie miałem wykupione wcześniej na przejazdy w ten weekend – przekazał nam jeden z czytelników. Jak dodaje, informacja o awarii jest przekazywana na Dworcu Centralnym przez megafony. Inni czytelnicy skarżyli się natomiast na brak dostępu do internetowej sprzedaży.

– Administrator systemu – PKP Informatyka – pracuje nad rozwiązaniem problemu. W każdej sytuacji, w której podróżny uważa, że nie zostały dopełnione warunki podróży, może złożyć reklamację – dodaje Serbeńska.

AKTUALIZACJA godz. 13:30

Jak poinformowało nas PKP Intercity, o godz. 12:20 awaria została usunięta.

Podziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony