Partnerzy serwisu:

Awanse w polskim zespole lokomotyw Siemens Mobility

redakcja 01.07.2022 2,4k

arrow
arrow
Awanse w polskim zespole lokomotyw Siemens Mobility
Awanse w polskim zespole lokomotyw Siemens Mobility
Awanse w polskim zespole lokomotyw Siemens Mobility
Awanse w polskim zespole lokomotyw Siemens Mobility
Z początkiem lipca polski zespół lokomotyw Siemens Mobility zyskał dwóch nowych kierowników. Jerzy Frejgandt oraz Waldemar Lorbiecki pokierują rozwojem lokomotyw Siemensa wraz z pozycjonowaniem platform Vectron i Smartron dla operatorów i przewoźników kolejowych działających w Polsce.
Jerzy T. Frejgandt, LL.M obejmuje stanowisko kierownika ds. sprzedaży lokomotyw, kierując zespołem odpowiedzialnym za rozwoju biznesu oraz kontakt z klientami i kontrahentami. Posiada pełne sukcesów 10-letnie doświadczenie w sprzedaży pojazdów szynowych. Był m.in. szefem sprzedaży EZT na rynku niemieckim i austriackim w PESA Bydgoszcz oraz kierował sprzedażą elementów infrastruktury kolejowej w Plastwil. Ukończył Gospodarkę Publiczną w Berlin School of Economics and Law oraz jest podwójnym absolwentem studiów prawniczych, na UWM i berlińskim Freie Universität. W Siemensie pracuje od 2017 roku.

Waldemar Lorbiecki obejmuje stanowisko kierownika ds. wsparcia technicznego. Będzie kierował zespołem odpowiedzialnym za zarządzanie aspektami technicznymi i realizacją podpisanych kontraktów. Od prawie 10 lat w Siemensie, wcześniej pracował w ZNTK Bydgoszcz/ PESA Bydgoszcz i GATX Rail Poland. Ukończył wydział mechaniczny, Akademii Techniczno-Rolniczej w Bydgoszczy (aktualnie Politechnika Bydgoska im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich). Posiada doświadczenie w konstrukcji, produkcji oraz homologacji pojazdów kolejowych i ich komponentów oraz realizacją projektów i sprzedażą.

Polscy operatorzy i przewoźnicy kolejowi zakupili już blisko 100 nowoczesnych elektrycznych lokomotyw Siemensa (Husarze, Vectrony, Smartrony). Na co dzień korzystają z nich CARGOUNIT, PKP Intercity, PKP Cargo, DB Cargo Polska, Lotos Kolej oraz Laude Smart Intermodal.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony