Partnerzy serwisu:

ASO Mieczkowski znów wykonana przeglądy pojazdów Pesy

Michał Szymajda 07.02.2018 3,3k

ASO Mieczkowski znów wykonana przeglądy pojazdów Pesy
zdjęcie ilustracyjneFot. ms, Rynek-Kolejowy.pl
Koleje Dolnośląskie po raz kolejny wybrały ofertę ASO Mieczkowski w przetargu na wykonanie przeglądów i napraw poziomu P4 autobusów szynowych SA134 i SA135.
Także Pesa złożyła ofertę w tym przetargu, jednak została ona oceniona niżej niż ta przedstawiona przez ASO Mieczkowski. Sprawa rozbiła się o cenę: zakład z Nakła nad Notecią wycenił prace na 13,9 mln zł brutto, natomiast Pesa – na 18,3 mln zł. brutto. Dlatego z końcem stycznia Koleje Dolnośląskie zdecydowały się podpisać umowę z ASO Mieczkowski. Prace zostaną wykonane w autobusach szynowych SA 134 o numerach 006 i 007, a także w SA135 001 i 002.

W trakcie trwania przeglądów trzeba będzie także odmalować pojazdy, wymienić wykładziny i zaparowane okna, naprawić toalety, zamontować ładowarki usb, odmalować i odświeżyć pulpity a na nich zadajniki jazdy, a także wykonać szereg innych prac dodatkowych, które przełożą się na poprawę warunków podróży dla pasażerów.

Warto przypomnieć, że także wiosną KD zleciły wykonanie prac firmie z Nakła. Wówczas także chodziło o przeglądy poziomu P4 z unowocześnieniem pojazdów serii SA134 i SA135. Ta firma wykonuje także P4 lubuskich autobusów szynowych. Pewną nowością jest jej start w przetargu na naprawy EN57 należących do PKP SKM Trójmiasto.
PARTNERZY DZIAŁUPodziel się ze znajomymi:
Komentarze:
Zobacz też
Najnowsze wiadomości
Polecane wiadomości
Praca
Komentarze
Fotorelacje
Bądź na bieżąco:
© 2016 ZDG TOR Sp. z o.o. | Powered by PresstoCMSKontakt
Pełna wersja strony